Apsaugos darbuotojas (-a) Vilniaus miesto prekybos centruose

  • 820 - 1.140 EUR prieš mokesčius mokami priedai prie atlyginimo, priklausantys nuo Jūsų darbo rezultatų.
  • Darbo pobūdis: Objektų materialinių vertybių apsauga; Vaizdo kamerų stebėjimas; Tvarkos ir viešosios tvarkos palaikymas ir kontrolė; Konfliktinių situacijų sprendimas; Darbas prekybos centruose. Susisiekime tel. nr. 861115605
  • Darbą pamainomis pagal grafiką, atsižvelgiant į jūsų galimybes; Kompensuojamos transporto išlaidos; Tiksliai apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius; Galimybę įgyti apsaugos darbuotojo kvalifikaciją dar neturintiems; Visas reikiamas darbo priemones, darbo drabužius; Galimybę prisidėti prie saugios bendruomenės kūrimo. Įsidarbinusiems - padovanosime 100 Eur.
  • Darbas pamainomis pagal grafiką - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Molėtai
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Atsakomybės jausmas ir noras dirbti; Geri bendravimo įgūdžiai; Nepriekaištinga reputacija; Ne žemesnis kaip pagrindinis išsilavinimas; Turimas apsaugos darbuotojo pažymėjimas yra privalumas. Dėkojame, kad renkatės mūsų įmonę!

APIE KOMPANIJĄ

27 metus sėkmingai rinkoje dirbanti saugos tarnyba "Argus", teikia apsaugos paslaugas ir siūlo inovatyvius kompleksinius apsaugos sprendimus. Saugu ir patikima dirbti kartu!

Apsaugos darbuotojas (-a) Vilniaus miesto prekybos centruose, UAB saugos tarnyba "ARGUS"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37046312449
SKELBIMAS NEAKTYVUS