Tapk mobilios grupės apsaugos dalimi Vilniuje!

  • 925 - 1.119,99 EUR prieš mokesčius mokami priedai prie atlyginimo, priklausantys nuo Jūsų darbo rezultatų.
  • Šioje pozicijoje būsite atsakingas (-a) už: prekybos centrų RIMI tinklo vizitavimą, viešosios tvarkos palaikymą ir kontrolę; operatyvų reagavimą į pavojaus signalus gaunamus iš prekybos centrų; materialinių vertybių apsaugą; parduotuvių vaizdo kamerų peržiūrą; bendradarbiavimą su prekybos centrų darbuotojais ir policija. Turint papildomų klausimų, kreipkitės telefonu 861457745
  • būsite 2 žmonių mobilios komandos dalimi; būsite atsakingas (-a) už RIMI prekybos centrų apsaugą; siūlome pamaininį slenkantį darbo grafiką (darbo laikas 7:30-22:30 val.); turime sukaupę ilgametę darbo patirtį, tad garantuojame tiksliai bei skaidriai apmokamas darbo valan jums priklausys visos darbo priemonės (automobilis, mob. telefonas bei pilna darbo rūbų komplektacij turėsite galimybę prisidėti prie saugios bendruomenės kūrimo.
  • Darbas pamainomis pagal grafiką - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad jūs: turite apsaugos darbuotojo (-os) pažymėjimą; turite darbo patirties stebint vaizdo kameras ir valdant vaizdo įrašus; turite ne mažesnį kaip 2 metų praktinį B kategorijos vairavimo stažą; esate įgijęs (-usi) ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą; esate motyvuotas į greitą rezultatą.

APIE KOMPANIJĄ

28 metus sėkmingai rinkoje dirbanti saugos tarnyba "Argus", teikia apsaugos paslaugas ir siūlo inovatyvius kompleksinius apsaugos sprendimus. Saugu ir patikima dirbti kartu!

Tapk mobilios grupės apsaugos dalimi Vilniuje!, UAB saugos tarnyba "ARGUS"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

861158551
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI