BIURO VADOVAS (-Ė) KAUNE

  • 1.590 - 5.000 EUR prieš mokesčius Atlyginimas (neatskaičius mokesčių) nuo 1590 Eur su premijomis iki 5000 Eur ir daugiau
  • Ieškome Kauno biuro vadovo (-ės), stipraus lyderio, vadovausiančio 20-ies žmonių komandai. Suteiksime jums plačias savirealizacijos galimybes ir kūrybinę laisvę vadovaujant biurui bei Laisvę kuriant ir įgyvendinant padalinio veiklos strategiją bei didinant įmonės konkurencingumą Kauno mieste.
  • - Prisijunkite prie unikalios organizacinės kultūros - Startuosime kartu, pradėsime nuo mokymų ir pažinties su nekilnojamojo turto rinka - Mes užtikriname visokeriopą palaikymą ir pagalbą
  • 9-18 val. - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Jūs turite patirties vadovavimo srityje, motyvuojate žmones ir jus vertina, kaip gerą vadovą; - Puikiai išmanote ir turite patirties B2C ir B2B pardavime; - Pasižymite asmenine lyderyste, esate iniciatyvus; - Patirtis nekilnojamojo turto srityje privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

„Ober-Haus“ yra stambiausia nekilnojamojo turto paslaugų kompanija Lietuvoje ir Baltijos regione. Pirmąjį savo biurą įmonė atidarė 1994 m. Taline. Šiandien „Ober-Haus“ turi 20 savo atstovybių didžiausiuose Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestuose, kuriose veiklą vykdo daugiau nei 260 nekilnojamojo turto specialistų.

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS