Operatorius (-ė) - Pardavėjas (-a) | Kaunas

  • 1.300 - 1.800 EUR prieš mokesčius
  • Mes, Circle K, nuolatos esame priekyje. Prisijunk prie ateities darbdavio ir TU! Mums rūpi tavo karjeros kelias, o mūsų ilgalaike patirtis tau padės surasti save. Susipažink su operatoriaus (-ės) - pardavėjo (-os) darbo pobūdžiu, peržiūrėdamas žemiau pateiktą video. Darbo pobūdis: Klientų aptarnavimas bei darbas su kasos aparatu; Prekių priėmimas ir jų išdėstymas į lentynas; Greito maisto ruošimas; Švaros ir tvarkos palaikymas degalinėje.
  • Sveikatos draudimas po 3 mėn. 3000 € sumai; Nemokama SIM BITĖ kortelė su neribotu interneto, skambučių, žinučių mob. ryšio planu po 3 mėn. Vykdoma kasmetinė atlygio peržiūra, kelianti tavo uždarbį; Motyvuojantis atlygis, veikianti motyvacinė sistema. Parduodi daugiau – uždirbi daugiau; Lankstus darbo grafikas su įvairiomis slenkančiomis pamainomis; Galimybė darbo grafiką suderinti su mokslo ar kitos veiklos grafiku; Galimybė pasirinkti darbo vietą; Papildomi priedai už pardavimus, užduočių atlikimą; Darbuotojo nuolaidų kortelės; Maisto nuolaidas darbo metu.
  • Slenkantis, pamaininis grafikas. - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

- Galimybė dirbti pamainomis, įskaitant ir naktinį darbą; - Komunikabilumas ir sąžiningumas; - Orientacija į klientą ir rezultatus.

APIE KOMPANIJĄ

UAB Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Ji valdo 96-ių degalinių tinklą: 88 visapusio aptarnavimo Circle K degalines ir 8 automatinių Circle K Automatas degalinių. 100 proc. UAB „Circle K Lietuva“ akcijų priklauso Toronto vertybinių popierių biržoje kotiruojamai Kanados bendrovei „Alimentation Couche-Tard, Inc.“, valdančiai daugiau nei 16 tūkst. parduotuvių ir degalinių tinklą Šiaurės Amerikoje bei Europoje.

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 631 95326
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI