Apsaugos darbuotojai

  • 600 - 750 EUR prieš mokesčius Galimi priedai.
  • Apsaugos darbas paromis, slenkančiu grafiku. Reikalingas apsaugos darbuotojo pažymėjimas, arba apsaugos darbuotojo stažuotojo pažyma iš policijos.
  • visas reikiamas darbo priemones, darbo drabužius, Iš anksto suderintas darbo grafikas, tiksliai apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius
  • Darbas paromis - Pilnas etatas
  • Tauragė

REIKALAVIMAI

Atsakomybės jausmo ir noro dirbti; Nepriekaištingos reputacijos; Apsaugos darbuotojo kvalifikacijos; Informuosime tik atrinktus kandidatus. Svarbu! Pateikdami mums savo duomenis Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami ir tvarkomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB "ES Security" privatumo politika ir saugomi ne ilgiau nei vienerius metus nuo jų pateikimo.

APIE KOMPANIJĄ

Nuo 2011 metų veikianti ir pernai tarp stipriausių Lietuvoje įmonių pripažinta UAB „ES Security“ teikia plataus spektro paslaugas. Šalia pagrindinės fizinės ir elektroninės apsaugos tiekia priešgaisrines sistemas, vartus ir rampas. Įmonė rūpinasi ne tik nepriekaištinga finansine padėtimi (įvertinimas „Stipriausi Lietuvoje 2018/2019“), bet ir diegia inovatyvias technologijas, didina darbuotojų kompetencijas ir siekia tikslingo darbų organizavimo, taip pat diegia ISO standartą.

Apsaugos darbuotojai, ES Security UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI