Informacinių sistemų specialistas

  • Nuo 1.085 EUR prieš mokesčius Konkrečią sumą aptarsime susitikimo metu, įvertinę kandidato patirtį ir kvalifikaciją.
  • Šioje pozicijoje Tau numatytos užduotys būtų: Verslo procesų valdymo sistemos priežiūra: sistemos administravimas užtikrinant sklandų sistemos veikimą; klientų užregistruotų kreipinių sprendimas atliekant konfigūravimo veiksmus procesų sistemoje; verslo procesų sistemos sutrikimų, funkcionalumo ir procesų veikimo testavimas. Apšilus kojas, kai galėtum prisiimti daugiau atsakomybių, Tavo darbai taip pat apimtų: Dokumentų ir procesų valdymo sistemos vystymą: verslo procesų automatizavimą naudojant SQL/HTML/uiPath; automatizuotų procesų koregavimą ir techninį vystymą.
  • Mes esame pasiruošę Tau suteikti: specializuotus sistemos mokymus; procesų robotizavimo (RPA) mokymus; kolegų ir vadovo dėmesį bei pagalbą supažindinant su užduotimis; profesionalų kolektyvą, kuriame Tau bus lengva augti ir tobulėti; įdomų darbą patrauklioje aviacijos verslo srityje; galimybę įgyti tarptautinės patirties ir prisidėti optimizuojant verslo procesus; karjeros galimybes „Avia Solutions Group“ įmonių grupėje.
  • 8-17 val. arba 9-18 val. -
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Iš kandidatų tikimės: aukštojo tiksliųjų mokslų išsilavinimo; bazinių SQL žinių; gebėjimo dirbti savarankiškai ir komandoje; atsakingumo, iniciatyvumo, vidinės motyvacijos tobulėti; gebėjimo greitai perprasti procesus ir IT sistemas; anglų kalbos žinių (bent pagrindų). Privalumai būtų: patirtis administruojant ir vystant informacines sistemas; patirtis su „DocLogix“ arba alternatyviomis sistemomis; žinios apie procesų robotizavimo įrankius ir jų taikymą; pažintis su BPM(N) arba UML.

APIE KOMPANIJĄ

„Avia Solutions Group“ – didžiausia Centrinės ir Rytų Europos aviacijos paslaugų verslo įmonių grupė, turinti 67 biurus bei gamybos centrus. Grupės įmonės teikia aviacijos paslaugas bei sprendimus įvairiausių pasaulio šalių klientams. „Avia Solutions Group“ komandoje darbuojasi daugiau kaip 5000 specialistų, teikiančių šiuolaikiškus sprendimus aviacijos ir ūkio sektoriams.

Informacinių sistemų specialistas, Avia Solutions Group PLC

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS