WEB programuotojo Full Stack arba Front End, Back End

  • 1.000 - 2.200 EUR į rankas Pradžiai darbo užmokestis 850 – 2000 eurų pilnu etatu Vilniaus biure (atskaičiavus mokesčius), kuris didės pasiekus teigiamų rezultatų
  • Ieškome full stack programuotojo arba back programuotojo unikalaus tinklapio kūrimui, vėlesnei jo priežiūrai bei tobulinimui www.changeworldpositive.com Apie mus UAB ,,Žaliasis tropikalis“ – tai funkcinių vandens gaminių: vandens krioklių, burbulų sienų, akvariumų, tiekėjas bei gamintojas www.akvariumainamams.lt. Nors įmonė turi daugiau kaip 25 metų patirtį, siūlomo projekto sritis mums yra nauja kryptis. Vilnius, Tel. +370 698 23882, el. p. art@changeworldpositive.com, www.changeworldpositive.com Laukiame Jūsų CV, pilno diplomo kopijų, motyvacinio laiško, rekomendacijų, atliktų darbų.
  • dirbti draugiškoje, teigiamai nusiteikusioje jaunų žmonių komandoje įgyti žinių, tobulėti, augti ir tapti geriausiu profesinėje srityje; pasirinkti, ką moki ir darai geriausiai visuomeninė veikla, išvykos, kelionės, šventės
  • 8-18 val. - Pilnas etatas
  • Vilnius Saltoniškių g. 29

REIKALAVIMAI

Geras PHP, React /JavaScript, HTML, CSS, JS žinojimas; Rašyti optimizuotą kodą Gebėjimas savarankiškai dirbti su Symfony ar Laravel karkasais arba labai geros žinios vienoje iš TVS sistemų (Simply CMS, WP). TVS’o atveju privalu mokėti kurti reikalingus modulius/pluginus jūsų pasirinktam TVS’ui, kad būtų galima įgyvendinti nestandartines užduotis; Supratimas apie API ir gebėjimas integruoti kitus WEB servisus į kuriamą tinklapį; Bazinės žinios Node.js ar GoLang ar #C būtų didelis privalumas. Suvokimas apie šiuolaikinį WEB dizainą ir gebėjimas dirbti su SVG grafika Puikus ES6 išmanymas; Gebėjimas dirbti su REACT biblioteka; Gilesnės nei bazinės žinios vienoje iš REACT animacijos bibliotekų; Gebėjimas kurti 3D grafiką būtų didelis privalumas. Prioritetai: nuolatinis žinių siekimas ir tobulėjimas šioje srityje, išradingumas, sąžiningumas, analitinis mąstymas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB ,,Žaliasis tropikalis“ – tai funkcinių vandens gaminių: vandens krioklių, burbulų sienų, akvariumų, tiekėjas bei gamintojas www.akvariumainamams.lt. Įmonė turi daugiau kaip 25 metų patirtį, siūlomo projekto sritis mums yra nauja kryptis.

WEB programuotojo Full Stack arba Front End, Back End, UAB ,,Žaliasis tropikalis''

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI