WEB programuotojo Full Stack, Back End-o

  • 1.000 - 2.200 EUR į rankas Pradžiai darbo užmokestis 850 – 2000 eurų pilnu etatu Vilniaus biure (atskaičiavus mokesčius), kuris didės pasiekus teigiamų rezultatų
  • Ieškome full stack programuotojo arba back programuotojo unikalaus tinklapio kūrimui, vėlesnei jo priežiūrai bei tobulinimui www.changeworldpositive.com Apie mus UAB ,,Žaliasis tropikalis“ – tai funkcinių vandens gaminių: vandens krioklių, burbulų sienų, akvariumų, tiekėjas bei gamintojas www.akvariumainamams.lt. Nors įmonė turi daugiau kaip 25 metų patirtį, siūlomo projekto sritis mums yra nauja kryptis. Vilnius, Tel. +370 698 23882, el. p. art@changeworldpositive.com, www.changeworldpositive.com Laukiame Jūsų CV, pilno diplomo kopijų, motyvacinio laiško, rekomendacijų, atliktų darbų.
  • dirbti draugiškoje, teigiamai nusiteikusioje jaunų žmonių komandoje įgyti žinių, tobulėti, augti ir tapti geriausiu profesinėje srityje; pasirinkti, ką moki ir darai geriausiai visuomeninė veikla, išvykos, kelionės, šventės
  • 8-18 val. - Pilnas etatas
  • Vilnius Saltoniškių g. 29

REIKALAVIMAI

Geras PHP, React /JavaScript, HTML, CSS, JS žinojimas; Rašyti optimizuotą kodą Gebėjimas savarankiškai dirbti su Symfony ar Laravel karkasais arba labai geros žinios vienoje iš TVS sistemų (Simply CMS, WP). TVS’o atveju privalu mokėti kurti reikalingus modulius/pluginus jūsų pasirinktam TVS’ui, kad būtų galima įgyvendinti nestandartines užduotis; Supratimas apie API ir gebėjimas integruoti kitus WEB servisus į kuriamą tinklapį; Bazinės žinios Node.js ar GoLang ar #C būtų didelis privalumas. Suvokimas apie šiuolaikinį WEB dizainą ir gebėjimas dirbti su SVG grafika Puikus ES6 išmanymas; Gebėjimas dirbti su REACT biblioteka; Gilesnės nei bazinės žinios vienoje iš REACT animacijos bibliotekų; Gebėjimas kurti 3D grafiką būtų didelis privalumas. Prioritetai: nuolatinis žinių siekimas ir tobulėjimas šioje srityje, išradingumas, sąžiningumas, analitinis mąstymas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB ,,Žaliasis tropikalis“ – tai funkcinių vandens gaminių: vandens krioklių, burbulų sienų, akvariumų, tiekėjas bei gamintojas www.akvariumainamams.lt. Įmonė turi daugiau kaip 25 metų patirtį, siūlomo projekto sritis mums yra nauja kryptis.

WEB programuotojo Full Stack, Back End-o, UAB ,,Žaliasis tropikalis''

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI