Finansų ir verslo kontrolierius (-ė)

  • 2.000 - 2.500 EUR prieš mokesčius
  • Jūs būsite atsakingas (-a) už: Veiklos ataskaitų ruošimą vadovybei ir akcininkams – finansinių duomenų sisteminimą ir ataskaitų rengimą, finansinių rodiklių skaičiavimą, analizę ir kontrolę, išvadų ir rekomendacijų teikimą; Planavimą ir prognozavimą – metinių biudžetų sudarymą, finansinius suderinimus tarp grupės įmonių, operatyvinių planų ekonominius skaičiavimus, įmonės veiklos rezultatų prognozavimą; Kontrolę ir monitoringą – nuolatinę įmonės išteklių panaudojimo efektyvumo kontrolę ir monitoringą, galiojančių akcininkų sprendimų, patvirtintų procedūrų, tvarkų ir įsakymų vykdymo užtikrinimą ir kontrolę savo tiesioginės veiklos ribose; Vystymą – konsultavimą investavimo klausimais, įgyvendintų investicijų atsiperkamumo analizę, esamų ir naujų verslo analitikos sistemų tobulinimą.
  • Profesinio tobulėjimo galimybes Зriedus už įgyvendintus vystymo projektus; Jaukią aplinką ir draugišką atmosferą;
  • I-IV nuo 7 - 16 val., V nuo 7 - 15 val. - Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: Turite įgyjęs (-usi) aukštąjį universitetinį išsilavinimą (pageidautina finansų, ekonomikos ar audito krypties); pageidautina ne mažiau 2 metų darbo patirties įmonės finansų analitiko, ekonomisto ar kitose finansų srityse (darbo patirtis gamybinėje įmonėje būtų privalumas); pageidautina, bet nebūtina, patirtis ruošiant įmonių biudžetą, prognozuojant veiklą, investicijų įvertinimą ir atsiperkamumą; esate iniciatyvus, savarankiškas, turintis analitinį mąstymą žmogus bei orientuojatės į rezultatą.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova. Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.

Finansų ir verslo kontrolierius (-ė), AB Vakarų laivų gamykla

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS