Slaugė Vokietijoje

  • 1.500 - 1.550 EUR į rankas Priklauso nuo vokiečių kalbos lygio
  • NAUJA VIETA, KALBOS LYGIS - PAGRINDAI 83052 Bruckmühl Pradžia - gegužės 20d. Reikalavimai - vokiečių kalbos pradmenys. Ieškom slaugės 72 metų senjorei, 5 slaugos lygis, demensija, nesiorentuoja nei laike nei erdvėje, nepažysta žmonių. Juda pati. Kartu gyvena jos vyras, kuriam reikia tik gaminti maistą. Namo viršutiniame aukšte gyvena dirbanti dukra, kuri reikalui esant gali padėti. Jums 1500 -1550Eur. Daugiau informacijos telefonu +37068404195. ✅Slaugytojai suteikiamas kambarys su internetu. ✅Darbas legalus su visomis soc. garantijomis. * * * * * Jeigu šis pasiūlymas nesudomino, turime ir kitų pasiūlymų. Kviečiame visas (-us) norinčius dirbti slaugoje. Prašome užpildyti anketą http://www.slaugostarnyba.lt/darbas-vokietijoje/anketa/ Netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime tinkamiausią variantą!
  • Slaugytojai suteikiamas kambarys su internetu Suteikiamas maitinimas Darbas legalus su visomis soc.garantijomis
  • - Pilnas etatas
  • Užsienis, 83052 Bruckmühl
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Vokiečių kalbos pagrindai; Noras dirbti darbą; Analogiško darbo patirtis (rekomendacijos iš ankstesnių šeimų - didelis privalumas).

APIE KOMPANIJĄ

13 metų patirtis slaugos ir globos srityje. Stacionarinė globa 40 vietų privačiuose slaugos namuose. Slaugos įstaiga yra įsikūrusi patogioje Kauno miesto dalyje, todėl net ir naudodamiesi viešuoju transportu, Jūs patys galėsite dažnai lankyti savo artimuosius. Pas mus nėra prabangos, bet labai stengiamės, jog būtų švaru, jauku ir mūsų gyventojus gaubtų dvasinė ramybė ir šiluma, kad kiekvienas sulauktų dėmesio, nesijaustų vienišas, būtų išgirstas ir suprastas. Jūsų artimuosius aptarnaus patyręs, nuoširdus, atsidavęs šiam darbui, kvalifikuotas personalas. 5 metų patirtis, teikiant slaugos bei priežiūros paslaugas Vokietijoje. Šiuo metu Vokietijoje aptarnaujame daugiau kaip 30 šeimų. Mūsų patyrę personalo specialistai rūpinsis jumis ir padės atsakyti į visus klausimus iškilusius darbo Vokietijoje metu.

Slaugė Vokietijoje, VšĮ Privati Slaugos Tarnyba

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS