Individualios pagalbos specialistas

  • Nuo 600 EUR į rankas
  • Vairuotojo bei asmeninio asistento paslaugų teikimas negalią turintiems žmonėms; Negalią turinčių žmonių įtraukimas į „Socialinis taksi“ veiklą Klaipėdoje (veiklos viešinimas, kokybiškų paslaugų teikimas)
  • Ypatinga patirtis unikaliame projekte Mokymai Draugiškas kolektyvas
  • Viena pamaina - Pilnas etatas
  • Klaipėda

REIKALAVIMAI

Turi vairuotojo teises, darbo kompiuteriu įgūdžiai, atsakingas požiūris į darbą, gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai priimti sprendimus, komunikabilumas.

APIE KOMPANIJĄ

Nacionalinis socialinės integracijos institutas (trumpiau – Žmogui.lt) – tai organizacija, kuri kuria ir taiko socialines inovacijas, padedančias daugialypėje visuomenėje integruotis žmonėms iš įvairių pažeidžiamų socialinių grupių. Viena iš Instituto programų - „Socialinis taksi“ - teikia pavėžėjimo paslaugas negalią turintiems asmenims – galimybę nevaržomai judėti, tapti mobilesniais, gyventi aktyvų socialinį gyvenimą. Programa nėra vien negalią turinčių žmonių vežimas – tai ir pagalba išeinant iš namų, daiktų nunešimas, įsodinimas, palyda ir viskas, kas užtikrina asmens, turinčio negalią, savarankiškumą ir nepriklausomybę. Ši paslauga užtikrina efektyvų judėjimo negalią turinčių žmonių kelionių organizavimą į ekonominio ir socialinio užimtumo vietas (darbą, įvairias organizacijas, ligoninę, universitetą, kiną, teatrą, parduotuvę, susitikimus). Didelis dėmesys skiriamas paslaugos kokybei, automobilio vairuotojai-asistentai apmokyti būtinosios pagalbos, bendravimo įgūdžių.

Individualios pagalbos specialistas, VšĮ "Nacionalinis socialinės integracijos institutas"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų