Slaugytojos padėjėja senelių globos namuose

  • Nuo 800 EUR prieš mokesčius
  • Senelių slaugos namuose, esančiuose Putrišių k., Prienų r. , Balbieriškio sen. ieškome slaugytojos padėjėjo(-os): atsakingas požiūris į darbą; slaugomų senelių kasdienė priežiūra; tinkamas norminių ir įstaigoje patvirtintų lokalinių teisės aktų vykdymas; darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės reikalavimų vykdymas.
  • Pastovus darbas Laiku mokamas atlyginimas Galimybė užsidirbti papildomai Apmopkamos kelionės išlaidos
  • - Pilnas etatas
  • Alytus, Lankų g. 32, Putrišių km., Prienų raj., LT-59252
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Reikalingas atsakingas žmogus, nebijantis darbo; Darbo patirtis slaugos ir rūpybos srityje - būtų privalumas; Atsakingas požiūris į darbą, pakantumas. Pageidautina, kad kandidatas vairuotų automobilį, kuro išlaidas apmokame. 

APIE KOMPANIJĄ

Smiltelės senelių namuose dirba kompetetingas personalas – šeimos gydytojas, prižiūrintis gyventojų sveikata, patyrusios slaugytojos, padedančios visais klausimais, socialinis darbuotojas, organizuojantis socialinių įgūdžių ugdymą ir palaikymą, kasdienę veiklą, virėjos, kasdien gaminančios šviežų, sveiką, ir skanų maistą, ir žinoma – namų tvarkytojos, prižiūrinčios, kad visuose namuose būtų tvarkinga, švaru ir jauku. Visos šios profesionalios ir viskuo pasirūpinančios komandos dėka, senjorai gali atsipalaiduoti, nustoti nerimauti, pailsėti tiek fiziškai, tiek dvasiškai ir ramiai bei turiningai leisti laiką. Senjorų šeima, draugai ar giminės yra visuomet maloniai laukiami Smiltelės namuose – galite bet kada užsukti ir aplankyti sau brangius žmones, pabūti drauge, pabendrauti. Smiltelėje ne tik smagiai leisite laiką šiltoje aplinkoje, tačiau ir susirasite naujų draugų, bendraminčių, praturtinsite savo kasdienybę naujomis veiklomis ir užsiėmimais, o svarbiausia – būsite nuolat prižiūrimi profesionalių specialistų, kurie pagelbės ir patars bet kokiu klausimu. Taigi, jei ieškote malonios ir saugios aplinkos, rūpestingos ir profesionalios priežiūros, draugiškos ir šiltos bendruomenės, apsilankykite mūsų namuose – susipažinsime, aptarsime jūsų norus, patarsime ir padėsime Jums rasti geriausią sprendimą.

Slaugytojos padėjėja senelių globos namuose, VšĮ Gintkosta

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS