TECHNIKAS (AUTOŠALTKALVIS-ELEKTRIKAS) (KAUNAS)

  • 765 - 2.000 EUR prieš mokesčius priklauso nuo patirties
  • Darbo pobūdis: - Sunkvežimių ir priekabų techninė priežiūra, remontas; - Sunkvežimių gedimų diagnostika ir elektros sistemų remontas.
  • Mes siūlome: - Dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje; - Nuolatines asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes; - Įdomų darbą draugiškame kolektyve ir kolegų paramą; - Dalyvavimą įmonės renginiuose; Darbuotojų sveikatos draudimą; Kitas papildomas naudas (sporto išlaidų kompensaciją, nuolaidas ir kt.).
  • Slenkantis pamaininis -
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Techninis išsilavinimas; - techniko (autošaltkalvio-elektriko) darbo patirtis; - sunkvežimio sandaros ir funkcionalumo išmanymas; - elektros laidų schemų ir elektros sistemų įrangos išmanymas; - greita orientacija, savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, sąžiningumas, noras tobulėti; - lietuvių kalbos mokėjimas, anglų ir rusų kalbų pagrindai; darbo kompiuteriu įgūdžiai; - vairuotojo pažymėjimas (C, CE kategorijos būtų privalumas).

APIE KOMPANIJĄ

Sveiki, mūsų vardas – „Volvo Lietuva". Atstovaudami visame pasaulyje žinomiems „Volvo Trucks" bei „Renault Trucks" prekiniams ženklams, teikiame sunkvežimių pardavimo, finansavimo bei serviso paslaugas profesionaliems ir reikliems vežėjams. Esame daugiau nei 130 darbuotojų komanda, kurianti bendrovės ir Lietuvos vežėjų ateitį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose įsikūrusiuose sunkvežimių centruose. Kasdien kartu skatiname pažangą ir kuriame tokią darbo aplinką, kurioje galime pritaikyti turimas žinias, įgūdžius bei įgauti naujų. Ar norėtumėte dirbti mėgstamą darbą ir pasidalinti savo talentu bei entuziazmu su mumis? Mums bus nepaprastai malonu sužinoti jūsų vardą ir pamatyti „Volvo Lietuva" komandoje!

TECHNIKAS (AUTOŠALTKALVIS-ELEKTRIKAS) (KAUNAS), Volvo Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 686 77016
SKELBIMAS NEAKTYVUS