SERVISO PASLAUGŲ PARDAVIMO ATSTOVAS (-Ė)

  • 1.150 - 3.000 EUR prieš mokesčius, bruto
  • Darbo pobūdis: - Pasiūlymų klientams rengimas ir pristatymas; - serviso paslaugų ir produktų pardavimo tikslų vykdymas, parduodant serviso techninės priežiūros ir remonto paslaugas ir produktus; - Papildomų paslaugų ir produktų pristatymas, paruošimas pardavimui ir pardavimas; - Rinkos ir pardavimų analizė; - Klientų poreikių analizė, ryšių su klientais palaikymas ir ilgalaikio bendradarbiavimo užtikrinimas; - Pardavimo ir statistinių ataskaitų kūrimas ir ruošimas.
  • Mes siūlome: - Dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje; - Nuolatines asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes; - Įdomų darbą draugiškame kolektyve ir kolegų paramą; - Dalyvavimą įmonės renginiuose; - Darbuotojų sveikatos draudimą; - Kitas papildomas naudas (sporto išlaidų kompensaciją, nuolaidas ir kt.)
  • I-V nuo 8 iki 17 val. (lankstus) -
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Aukštesnysis arba aukštasis vadybinis arba techninis išsilavinimas; - Mažiausiai 3 metų aktyvių pardavimų patirtis; - Puikūs bendravimo, derybiniai, mokėjimo klausytis, įžvalgumo, problemų sprendimo, planavimo, savarankiško darbo ir darbo komandoje įgūdžiai; - Gebėjimas užmegzti ir palaikyti ilgalaikius dalykinius santykius; - Analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą, lankstumas, greita orientacija, iniciatyvumas, atsakingumas, noras tobulėti; - Puikus lietuvių kalbos, geras anglų ir rusų kalbos mokėjimas; - Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai; vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

APIE KOMPANIJĄ

Sveiki, mūsų vardas – „Volvo Lietuva". Atstovaudami visame pasaulyje žinomiems „Volvo Trucks" bei „Renault Trucks" prekiniams ženklams, teikiame sunkvežimių pardavimo, finansavimo bei serviso paslaugas profesionaliems ir reikliems vežėjams. Esame daugiau nei 130 darbuotojų komanda, kurianti bendrovės ir Lietuvos vežėjų ateitį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose įsikūrusiuose sunkvežimių centruose. Kasdien kartu skatiname pažangą ir kuriame tokią darbo aplinką, kurioje galime pritaikyti turimas žinias, įgūdžius bei įgauti naujų. Ar norėtumėte dirbti mėgstamą darbą ir pasidalinti savo talentu bei entuziazmu su mumis? Mums bus nepaprastai malonu sužinoti jūsų vardą ir pamatyti „Volvo Lietuva" komandoje!

SERVISO PASLAUGŲ PARDAVIMO ATSTOVAS (-Ė), Volvo Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 686 77016
SKELBIMAS NEAKTYVUS