Gidas-edukatorius

  • Nuo 1.150 EUR prieš mokesčius
  • Energetikos ir technikos muziejus ieško naujo komandos nario – gido-edukatoriaus(-ės), kuri(s) vestų ekskursijas, edukacinius užsiėmimus ir prisidėtų prie muziejaus projektų. Jeigu Tu: – esi komunikabilus ir kūrybiškas; – domiesi istorija, mokslu ir technika; – turi gerus anglų kalbos įgūdžius (rusų k. mokėjimas būtų privalumas); – turi darbo su vaikais patirties… …prisijunk prie mūsų! Mes siūlome: – darbą jaunoje, veržlioje komandoje; – galimybę gilinti žinias istorijos, energetikos, bendrosios technikos, fizikos srityse; – sąlygas realizuoti kūrybines idėjas; – motyvuojančius priedus už nuolatinį iniciatyvumą. — Darbas pilnu etatu: trečiadienį – sekmadienį muziejaus darbo metu nuo 10:00 iki 18:30 val. Atlyginimas – nuo 1150 Eur neatskaičius mokesčių. Jei šiuo metu esu registruotas(-a) užimtumo tarnyboje, nurodyk tai laiške. Lauksime Tavo gyvenimo aprašymo ir trumpo motyvacinio laiško el. paštu info@etm.lt. Turi klausimų? Skambink: +37052754312. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
  • Galimybė užsiimti projektine veikla. Darbo pradžia 10 val. Kūrybiškas darbas jauname kolektyve.
  • 10-18:30 val. - Pilnas etatas
  • Vilnius https://www.etm.lt/ieskome-naujo-komandos-nario-gido-edukatoriaus-es/
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Išmanyti Lietuvos ir Vilniaus istoriją, mokslo ir kultūros paveldą; Panašaus darbo patirtis; Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją; Atsakingas požiūris į darbą.

APIE KOMPANIJĄ

Energetikos ir technikos muziejus įsikūręs netoli Karaliaus Mindaugo tilto, istorinėse patalpose – senoje, pirmojoje Vilniaus miesto elektrinėje, kuri veikė nuo 1903 m. iki 1998 m. Pagrindinis įstaigos tikslas – rinkti, saugoti, restauruoti, tyrinėti, eksponuoti ir propaguoti Lietuvos energetikos ir technikos istoriją ir su ja susijusius įvykius, įrengti ekspoziciją bei organizuoti kitas parodas ir renginius. Įstaiga, įgyvendindama savo pagrindinį tikslą, vykdo veiklą šiose srityse: dirba tiriamąjį ir švietėjišką darbą rengia ekspozicijas, parodas, leidinius, ekskursijas, paskaitas organizuoja kūrybinio laisvalaikio ir kultūrinius renginius palaiko ryšius su panašiomis Lietuvos Respublikos ir kitų šalių organizacijomis vykdo kitą veiklą, neatsiejamai susijusią su įstaigos veiklos tikslais.

Gidas-edukatorius, VšĮ Lietuvos energetikos muziejus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS