Tolimųjų reisų vairuotojas

  • 1.500 - 2.400 EUR į rankas
  • Saugus krovinių gabenimas ir pristatymas laiku tarp Europos Sąjungos šalių; Darbas kadencijomis; Krovinių dokumentų, susijusių su pervežimais, pildymas ir atsiskaitymas.
  • Modernus ir efektyvus transporto priemonių parkas; Įvadiniai mokymai, instruktažai, susiję su pareigų vykdymu; Galimybė kelti kvalifikaciją; Patraukli motyvacinė sistema.
  • Suminė darbo laiko apskaita (40 val. darbo savaitė) - Pilnas etatas
  • Visa Lietuva, Dvaro g. 1, Gobergiškės k., Klaipėdos r. sav.

REIKALAVIMAI

Vairuotojo CE kategorija (galiojanti); Skaitmeninė vairuotojo kortelė; Teisės normatyvų ir įmonės taisyklių laikymasis; Atsakingumas, lankstumas.

APIE KOMPANIJĄ

Viena didžiausių Lietuvos logistikos kompanijų „Vlantana“, vienijanti 2500 darbuotojų ir turinti daugiau nei 1550 sunkvežimių parką, specializuojasi FTL pervežimuose visoje Europos Sąjungoje ir NVS šalyse. 25 metų patirtį sukaupusi tarptautinė kompanija sprendžia klientų logistikos ir transportavimo poreikius pramonės, prekybos ir vartotojų tiekimo grandinėje. Siekdama būti logistikos inovacijų lydere, teikdama aukščiausios kokybės ir unikalias klientui paslaugas, būdama įkvepiančiu ir atsakingu prieš visuomenę bei aplinką darbdaviu, įmonė vadovaujasi šiomis vertybėmis: inovatyvumas, lyderystė, atsakingumas, pagarba ir gyvybingumas. Mes orientuojamės į mūsų darbuotojų gerovę.

Tolimųjų reisų vairuotojas, UAB "Vlantana"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI