Eksporto vadovas, (-ė)

  • 1.400 - 1.600 EUR prieš mokesčius Priklauso nuo patirties ir kompetencijos.
  • -Klientų paieška užsienio rinkose; -Pardavimų strategijos planavimas ir įgyvendinimas; -Sutarčių, sąmatų ruošimas. Ieškome žmogaus, kuris mąstytų nestandartiškai ir labai mėgtų kurti bei pritaikyti naujus veiklos metodus. Svarbiausia Tavo darbo sritis – pardavimų strategijos kūrimas ir įgyvendinimas. Naujų klientų paieška eksporto rinkose, bendravimas su esamais klientais. Alga derybų, kompetencijos, patirties klausimas. Patirtis eksporto rinkoje -PRIVALUMAS!. Užsienio kalbos: Būtina ANGLŲ kal. Didelis privalumas prancūzų ir/ar skandinavų kalbos. Rengti sąmatas bei techninius dalykus - apmokome.
  • Kelionės į didžiausią langų parodą kasmet. Laiku mokamas atlyginimas Priedai
  • 8-17 - Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Noras dirbti, siekti ir įgyvendinti įdėjas, kurias kursite patys. Svarbiausia Tavo darbo sritis – pardavimų strategijos kūrimas ir įgyvendinimas. Naujų klientų paieška eksporto rinkose, bendravimas su esamais klientais. Patirtis eksporto rinkoje -PRIVALUMAS!. Užsienio kalbos: Būtina ANGLŲ kal. Didelis privalumas prancūzų ir/ar skandinavų

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Vinkelis ir Ko“ – esame vieni stipriausių plastikinių langų ir durų gamintojų ne tik vakarų Lietuvoje, bet ir Pabaltijo regione. Didelė dalis mūsų pagaminamos produkcijos yra eksportuojama į kitas Europos šalis. Įmonė įkurta 1998 m. Prekybos salonus turime Klaipėdoje ir Telšiuose, taip pat ir gamybos padalinius šiuose miestuose.

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS