Sandėlininkas

  • 850 - 1.000 EUR į rankas Atlyginimo dydis priklauso nuo patirties ir kompetencijų
  • - prekių pakrovimas, iškrovimas; - prekių komplektavimas; - prekių apskaita, dalyvavimas inventorizacijose; - tvarkos ir švaros sandėlyje palaikymas.
  • Įmonės renginiai Nuvežimas į darbo vietą (esant poreikiui) Sveikatos draudimas (išdirbus vienerius metus) Metinės premijos Darbas naujame moderniame sandėlyje
  • šiuo metu: 8-17 val. - Pilnas etatas
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

- analogiško darbo patirtis (privalumas); - atsakingumas, sąžiningumas; - gebėjimas dirbti krautuvu (privalumas).

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Vilpra“ - viena didžiausių Lietuvoje šildymo sistemų prekybos ir įrengimo įmonių. Bendrovės veikla – šildymo, kondicionavimo, vonios kambario įrangos, įdėklų į kaminus ir pristatomųjų dūmtraukių mažmeninė ir didmeninė prekyba bei montavimas. UAB „Vilpra“ prekybos salonai bei atstovybės veikia 20 Lietuvos miestų. Įmonė bendradarbiauja su daugiau nei 200 Europos šildymo, vandens tiekimo, šilumos apskaitos ir taupymo įrengimų gamintojų ir atstovauja Lietuvoje bei Europoje gerai žinomoms kompanijoms. Vienas iš pagrindinių bendrovės sėkmės garantų - kompleksiškas požiūris į šildymo, vandentiekio, oro kondicionavimo ir dūmtraukių sistemų įrengimą. UAB „Vilpra“ gali pasiūlyti viską, ko reikia aukščiau minėtoms sistemoms įrengti - nuo profesionalios konsultacijos iki reikiamos įrangos parinkimo, jos sumontavimo, garantinio/pogarantinio aptarnavimo ir techninės priežiūros. Įmonė kviečia prisijungti prie savo komandos nebijančius iššūkių, norinčius kurti ir įgyvendinti naujas idėjas, pasiruošusius siekti ambicingų tikslų, darbuotojus!

Sandėlininkas, UAB "Vilpra"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI