KEBAB inn aptarnaujantis personalas

  • 740 - 1.600 EUR prieš mokesčius
  • Siekdami KEBAB inn prekės ženklo proveržio, ieškome suinteresuoto aptarnaujančio personalo, kurio pagrindinės darbo funkcijos būtų: kebabų ir kt. KEBAB inn greito maisto gamyba; klientų aptarnavimas; degalinės prekių bei paslaugų pardavimas / švaros ir tvarkos palaikymas / darbas kasos aparatu / pagalba kitiems komandos nariams.
  • Papildomi priedai už įvykdytus pardavimų planus; Pamaininis darbo grafikas, galimybė derinti darbą su studijomis ar kitu darbu; Apmokymai ir visapusiška pagalba įsiliejant į darbus; Darbuotojams taikomos nuolaidos (maistui, kavai, plovyklos ir serviso paslaugoms); Perspektyva kilti pareigose; Draugiškas kolektyvas. Užtikrinsime Jūsų asmens duomenų konfidencialumą. Kviesime susitikti nelaukdami skelbimo termino pabaigos.
  • Slenkantis pamaininis (priklausomai nuo padalinio). - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Jei esi darbštus, atsakingas ir tvarkingas; nori prisidėti prie greito maisto kultūros kūrimo, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

APIE KOMPANIJĄ

UAB "Vilokta" - "KEBAB inn" ir "egas" prekiniu ženklu degalinių tinklą valdanti lietuviško kapitalo įmonė, jau beveik 25 metus sėkmingai veikianti Lietuvoje. Įmonės kolektyvą sudaro virš 60 darbuotojų. Veiklos sritys: Bistro veikla ( "KEBAB inn" kebabai, "ARABICA" kava). Mažmeninė prekyba automobilinėmis LPG ir PRO dujomis. Degalinių parduotuvės Vilniuje ir Kaune (esame "Aibė" aljanso nariai). Automobilių plovyklos (automatinės, savitarnos ir TIR). Motelis. BOSCH autoserviso veikla. Automobilinių dujų įrangų montavimas ir remontas.

KEBAB inn aptarnaujantis personalas , UAB "Vilokta"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

karjera@kebabinn.lt
SKELBIMAS NEAKTYVUS