Konstruktorius (energetikos ir pramonės objektai)

  • 1.200 - 2.000 EUR į rankas Atlyginimas yra sutartinis, priklausomai nuo turimos patirties ir kompetencijų.
  • Statinio konstrukcijų modeliavimas; Brėžinių generavimas; Projektinių sprendimų derinimas ir jų realizavimas; Projekto dokumentacijos rengimas.
  • Draugiška ir profesionali komanda Konkurencingas stabilus atlygis ir galimybė, gauti motyvacinius priedus Galimybė augti su organizacija ir specializuotis pramoninių ir energetinių objektų projektavime
  • - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

Išsilavinimas statybos inžinerijos srityje; Projekto dalies vadovo atestacija; Projekto dalies vadovo darbo patirtis daugiau kaip 1 metai; Darbo patirtis su AutoCad, Tekla Structures, programomis; Privalumas, jei gebate atlikti konstrukcijų skaičiavimus Robot Structural Analysis ar Dlubal RFEM programomis.

APIE KOMPANIJĄ

UAB Veiklos valdymo sprendimai - tai ersonalo valdymo sprendimai, kasdieniniams ar strateginiams personalo klausimams: darbuotojo atranka, darbuotojų ugdymas (mokymai, koučingo konsultacijos), vadovų konsultavimas personalo, darbo teisės klausimais, darbuotojų vertinimas, tyrimai, darbuotojų išdarbinimas, personalo auditas, mentorystė. Šiuo metu savo klientei, sėkmingai dirbančiai pramoninių ir energetinių objektų projektavime, ieškome naujų komandos narių.

Konstruktorius (energetikos ir pramonės objektai), UAB Veiklos valdymo sprendimai

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų