Ekspedicijos vadybininkas (-ė)

  • 1.200 - 2.200 EUR į rankas Atlyginimas priklauso nuo kompetencijų bei patirties.
  • Dalinių bei pilnų krovinių gabenimo organizavimas; Darbas su esamais vežėjais ir ekspeditoriais; Užsakymų vykdymo koordinavimas ir paslaugų kokybės užtikrinimas; Naujų krovinių ir vežėjų paieška NVS ir ES rinkose; Krovinių pervežimui reikalingos dokumentacijos administravimas.
  • Savirealizacijos galimybės dinamiškoje ir augančioje kompanijoje Priedai už gerus darbo rezultatus Galimybė savarankiškai planuotis darbus bei pasiderinti darbo grafiką
  • Pilnas etatas
  • Vilnius Logistikos g. 2, Sausių k., LT-21401 Trakų r.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

1-2 metų analogiško ar panašaus darbo patirtis (NVS šalių rinka - privalumas); Geros rusų ir anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu); Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, reiklumas sau ir kitiems; Gebėjimas operatyviai spręsti iškylančias problemas; Vairuotojo pažymėjimas.

APIE KOMPANIJĄ

Daugiau apie mus sužinosite video: https://www.youtube.com/watch?v=PIEsgwDF5VA&t=1s UAB „Vingės Transsphere logistika“ (VTL) – įkurta 2005 metais. Įmonės veikla orientuota į ilgalaikę plėtrą ir augimą logistikos sektoriuje. Mūsų logistikos komplekse teikiamos paslaugos užtikrina optimalų visų logistikos grandžių suderinimą, siūlo klientui rentabilius logistinius sprendimus, apimančius krovinių saugojimo, krovos, rūšiavimo, komplektavimo, ženklinimo, akcizinių lipdukų klijavimo, muitinės formalumų tvarkymo ir kitas su tuo susijusias paslaugas.

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS