OPERATORIUS (-Ė)-VALYMO SPECIALISTAS SPEC. VALYMO DARBŲ KOMANDOJE

  • 1.700 - 2.460 EUR prieš mokesčius
  • Kokie darbai tavęs laukia: *langų, stiklinių vitrinų ir stiklo pertvarų valymas, *stogų ir fasadų valymas, *cheminis kilimų valymas, minkštų baldų plovimas, *mechanizuotas grindų šveitimas, vaškavimas ar impregnavimas, *generaliniai darbai, valymo darbai po remonto ir statybų ir kt., *valytojų pavadavimai objektuose, *apmokome darbuotojus be patirties. Šis darbas norinčiam ir galinčiam dirbti darbo dienomis pilną darbo laiką.
  • *1100-1300€ atlyginimą į rankas, įmonės automobilį darbui ir iš darbo, neturėsi pravažiavimo išlaidų; *mokame priedus už greitai ir kokybiškai atliktą darbą, galimybę įgyti aukštalipio pažymėjimą, vadovo bei visos komandos pagalbą.
  • pilna darbo diena , įvairus darbo grafikas - Pilnas etatas
  • Kaunas Jonavos g.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Jei: *vairuojate (B kat. vairuotojo pažymėjimas) - būtina (skiriamas įmonės automobilis), *esate nusiteikęs (-usi) dirbti, *ieškote dinamiško, fiziškai aktyvaus darbo – mes jūsų laukiame!

APIE KOMPANIJĄ

Nuo pat įkūrimo 1998 m. buvome ir esame įmonė, kurios pagrindinis tikslas – jog klientas gautų aukščiausios kokybės paslaugas ir geriausią aptarnavimą. Skiriame didelį dėmesį nuolatiniams darbuotojų komandos mokymams ir valymo kokybei. Šiuolaikiškas požiūris į švaros ir tvarkos standartus, nuoseklus domėjimasis naujomis valymo priemonėmis, leidžia mums išlikti viena pirmaujančių valymo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje. Mes vertiname profesionalumą, kokybę ir pasitikėjimą. Taikome naujausias valymo technologijas, siūlome klientams optimaliausius patalpų valymo ir priežiūros sprendimus. Domina valymo paslaugos – rinkitės mus, profesionaliausius švaros ekspertus.

OPERATORIUS (-Ė)-VALYMO SPECIALISTAS SPEC. VALYMO DARBŲ KOMANDOJE, UAB"TOP CLEAN"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS