Elektros energijos paslaugų pardavimų vadybininkė (-as)

  • 570 - 1.900 EUR prieš mokesčius Atlyginimo dydis tiesiogiai priklauso nuo pardavimų rezultatų.
  • Prisidėk prie elektros energijos paslaugų liberalizavimo Lietuvoje! Atstovausi vieną iš nepriklausomų elektros energijos paslaugų tiekėjų ir telefonu pristatysi jo siūlomas paslaugas bei sudarinėsi sutartis.
  • Vertinga darbo patirtis Stabilus darbo užmokestis Patogus darbo laikas
  • Darbo laikas nuo 8:30 iki 16:00, nuo pirmadienio iki penktadienio. Savaitgaliai ir švenčių dienos laisvos - 0.80 etato
  • Alytus
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Atkaklumas siekiant rezultato. Imlumas naujai informacijai ir noras mokytis Pardavimų patirties nereikalaujame - visko galima išmokti!

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Telemarketing" - daugiau nei 15 metų veikianti tarptautinė įmonė, teikianti profesionalias telerinkodaros paslaugas Lietuvoje, Slovakijoje, Slovėnijoje ir Kroatijoje. Įmonė nuolat investuoja į savo personalo profesinį tobulėjimą, todėl 15-oje įmonės padalinių dirba jau beveik 200 telerinkodaros specialistų. Esame vienintelė lietuviška telerinkodaros įmonė, išplėtusi veiklą kitose šalyse. Mes išskirtiniai – vieninteliai Lietuvoje specializuojamės tik pardavimuose, todėl mūsų darbuotojai tikri profesionalai, per mėnesį parduodantys prekių ir paslaugų 9000-iams, o per metus net – 100 000-ių klientų! UAB „Telemarketing“ kolektyvas didelis ir įvairus, tačiau mus vienija bendra vertybių sistema ir noras būti savo srities profesionalais. Džiaugiamės galėdami pakviesti prisijungti prie pastovaus ir kūrybiško kolektyvo.

Elektros energijos paslaugų pardavimų vadybininkė (-as), UAB "Telemarketing"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS