Pardavimų telefonu vadybininkė (-as)

  • 400 - 1.000 EUR į rankas Atlyginimo dydis tiesiogiai priklauso nuo pardavimų rezultatų.
  • Būsite atsakingas už prekių ir paslaugų pardavimą telefonu; užsakymų fiksavimą; ryšių su esamais klientais palaikymą.
  • Vertinga darbo patirtis Stabilus darbo užmokestis Patogus darbo laikas Vertingą patirtį bendravimo, pardavimų srityse; stabilų, laiku mokamą atlyginimą; nuolatinius, į vadybininko pardavimo įgūžius bei asmeninį tobulėjimą orientuotus, mokymus; patogų darbo grafiką.
  • Darbo laikas nuo 8:30 iki 16:00, nuo pirmadienio iki penktadienio. Savaitgaliai ir švenčių dienos laisvos, - 0.80 etato
  • Utena
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Sklandi lietuvių kalba; įtaigumas; atkaklumas siekiant kryptingo rezultato; noras tobulėti ir užsidirbti

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Telemarketing" - daugiau nei 10 metų veikianti tarptautinė įmonė, teikianti profesionalias telerinkodaros paslaugas Lietuvoje, Slovakijoje, Slovėnijoje ir Kroatijoje. Įmonė nuolat investuoja į savo personalo profesinį tobulėjimą, todėl 15-oje įmonės padalinių dirba jau beveik 200 telerinkodaros specialistų. Esame vienintelė lietuviška telerinkodaros įmonė, išplėtusi veiklą kitose šalyse. Mes išskirtiniai – vieninteliai Lietuvoje specializuojamės tik pardavimuose, todėl mūsų darbuotojai tikri profesionalai, per mėnesį parduodantys prekių ir paslaugų 9000-iams, o per metus net – 100 000-ių klientų! UAB „Telemarketing“ kolektyvas didelis ir įvairus, tačiau mus vienija bendra vertybių sistema ir noras būti savo srities profesionalais. Džiaugiamės galėdami pakviesti prisijungti prie pastovaus ir kūrybiško kolektyvo.

Pardavimų telefonu vadybininkė (-as) , UAB "Telemarketing"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS