Pardavimų grupės vadovė (-as) (16:15-21:00)

  • 800 - 1.000 EUR prieš mokesčius
  • Darbo pobūdis: - Pardavimų grupės darbo organizavimas ir kontrolė; - Naujų komandos narių atranka ir įvedimas; - Darbuotojų motyvavimas ir ugdymas; - Įmonės reprezentavimas; - Darbo veiklos analizė ir ataskaitų rengimas.
  • Mes siūlome: - Darbą tarptautinėje kompanijoje; - Motyvuojantį, konkurencingą atlygio paketą bei priedus; - Nuolatinį profesinį tobulėjimą, asmenybės augimą ir sąmoningumo ugdymą, dalyvaujant bent dviejuose išoriniuose mokymuose ir konferencijose (pvz, Pardavimų formulė) per metus.
  • Darbo laikas nuo 16:15 iki 21:00 darbo dienomis, savaitgaliai ir šventės dienos laisvos -
  • Visa Lietuva
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Vadovaujamo darbo patirtis (būtina); - Patirtis aktyvių pardavimų srityje (privalumas); - Noras nuolat gilinti vadovavimo, pardavimų ir derybinius įgūdžius; - Pozityvumas, iniciatyvumas, orientacija į tikslų įgyvendinimą.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Telemarketing" - daugiau nei 10 metų veikianti tarptautinė įmonė, teikianti profesionalias telerinkodaros paslaugas Lietuvoje, Slovakijoje, Slovėnijoje ir Kroatijoje. Įmonė nuolat investuoja į savo personalo profesinį tobulėjimą, todėl 15-oje įmonės padalinių dirba jau beveik 200 telerinkodaros specialistų. Esame vienintelė lietuviška telerinkodaros įmonė, išplėtusi veiklą kitose šalyse. Mes išskirtiniai – vieninteliai Lietuvoje specializuojamės tik pardavimuose, todėl mūsų darbuotojai tikri profesionalai, per mėnesį parduodantys prekių ir paslaugų 9000-iams, o per metus net – 100 000-ių klientų! UAB „Telemarketing“ kolektyvas didelis ir įvairus, tačiau mus vienija bendra vertybių sistema ir noras būti savo srities profesionalais. Džiaugiamės galėdami pakviesti prisijungti prie pastovaus ir kūrybiško kolektyvo.

Pardavimų grupės vadovė (-as) (16:15-21:00), UAB "Telemarketing"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37068241170
SKELBIMAS NEAKTYVUS