Betonuotojas - brigadininkas

  • 1.000 - 1.600 EUR į rankas priklauso nuo patirties ir rezultatų
  • - Betonavimo darbų atlikimas; - Vadovavimas betonuotojų brigadai; - Brigados sklandaus darbo užtikrinimas; - Darbų paskirstymas; - Vykdomų darbų kokybės užtikrinimas; - Darbų vykdymo kontrolė.
  • - Tobulėti betonavimo srityje, organizuoti pavaldžių komandos narių darbą ir būti atsakingu už pasiektus rezultatus; - Ilgalaikį ir perspektyvų darbą; - Motyvuojantį ir nevėluojantį atlyginimą; - Socialines garantijas.
  • Darbo laikas 7:00-16:00 val. - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Darbo patirtis betonavimo srityje; - Vadovaujamojo darbo patirtis; - Brėžinių skaitymas; - Gebėjimas dirbti savarankiškai ir motyvuoti komandą; - Atsakingumas, iniciatyvumas ir darbštumas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Statybos titanai“, įkurta 2008 m. Veržli ir sparčiai auganti įmonė. Didžiausias mūsų siekis – mūsų darbu patenkintas užsakovas. Todėl visus darbus atliekame kokybiškai, kruopščiai ir sąžiningai. Stengiamės nuolat pastebėti rinkoje atsiradusias naujoves ir jas pritaikyti teikdami paslaugas. Taip pat mums labai svarbu tobulėti ir patiems, todėl stengiamės nuolat mokytis, domėtis naujovėmis ir kelti darbuotojų kvalifikaciją. Mūsų vertybės: - Inovatyvumas. Įmonėje dirbantys profesionalūs darbuotojai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, pasiūlo inovatyvius technologinius statybų sprendimus bei patenkina individualius kliento norus ir poreikius. - Patikimumas. UAB „Statybos Titanai“ nuolat stiprina savo konkurencingumą statybų rinkoje, ypatingą dėmesį skiria įmonės darbuotojams, suprasdama, kad kvalifikuoti, savo darbu patenkinti bei motyvuoti darbuotojai yra didžiausia įmonės vertybė. Darbe labiausiai vertinama drąsios idėjos, profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus. - Atsakomybė. Remdamiesi ilgamete patirtimi, strategine, organizacine disciplina ir branda UAB „Statybos Titanai“ yra atsakinga ir patikima statybų bendrovė, vykdanti įsipareigojimus prieš partnerius ir darbuotojus. Įmonės veikla grindžiama pasitikėjimu, pagarba, sąžiningu darbu, nuolat keliami ir įgyvendinami ambicingi tikslai. - Vienybė. Puoselėdama komandinio darbo principus ir pagarbą vienas kitam, įmonė yra subūrusi motyvuotą kolektyvą. Diegdama nuolatinio tobulėjimo programas ugdo savo srities specialistus, kurie neaukoja ilgalaikių tikslų dėl trumpalaikių rezultatų.

Betonuotojas - brigadininkas, UAB "Statybos titanai"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37068612265
SKELBIMAS NEAKTYVUS