Apskaitininkas

  • 1.000 - 1.300 EUR prieš mokesčius
  • Apskaitininkė /-as Įmonės buhalterinės apskaitos organizavimas ir vykdymas: - Pirminių dokumentų apskaita; - Skolų derinimas; - Banko ir kasos operacijos; - Intrastat, Gpais ir kitos ataskaitos; - Ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita; - Darbuotojų dokumentų tvarkymas ir darbo laiko apskaita; - Bendradarbiavimas su buhalterija, bendravimas su išorės interesantais.
  • Galimybė augti profesiškai Sportiška aplinka Išskirtinės nuolaidos sporto prekėms
  • 09 - 18 val darbo dirnomis - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- nusimanyti apie LR buhalterinę apskaitą reglamentuojančius istatymus, norminius aktus; - žinoti pirminių apskaitos dokumentų, darbo, darbo laiko ir darbo užmokesčio apskaitos dokumentacijos tvarkymo principus; - atsakingumas, kruopštumas, atidumas detalėms; - raštvedybos žinios, darbo kompiuteriu įgūdžiai Privalumai: - darbo su programa Directo patirtis; - sportiškas gyvenimo būdas.

APIE KOMPANIJĄ

Sportpoint didžiausia specializuota krepšinio ir bėgimo parduotuvė Vilniuje. Tikime ir gyvename tuo, ką darome, todėl mūsų asortimentas atspindi 7 metų darbo patirtį ir iš klientų gautus atsiliepimus. Didžiuojamės dideliu naujausių krepšinio batelių vaikams ir suaugusiems pasirinkimu bei skirtingų prekės ženklų bėgimo batelių įvairove. Mūsų išskirtinumas – Sportpoint pėdos testas, kurio metu parenkame kiekvieno pėdoms tinkamiausius bėgimo bateliai

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS