Slaptas pirkėjas

  • 50 - 300 EUR į rankas Vidutiniškai skiriame nuo 4 iki 6 Eur. už standartinį vizitą. Jūs neįsipareigojate atlikti būtino kiekio užduočių, todėl Jūsų uždarbis priklauso nuo Jūsų noro, laisvo laiko bei galimybių.
  • Visoje Lietuvoje ieškome žmonių, kurie lankytusi parduotuvėse, vaistinėse, restoranuose ar kitose vietose ir anketose įvertintų darbuotojų aptarnavimo kokybę. Tyrimai atliekami vizitų metu, bendraujant telefonu ar el. laiškais. Tai nesudėtinga, daug laiko ar pastangų nereikalaujanti veikla, leidžianti papildomai užsidirbti ir laisvai planuotis savo laiką.
  • Pripažinimą ir įvertinimą už atliktą darbą Dinamišką, įdomų ir iššūkių kupiną darbą Lankstų darbo grafiką, kurį galima planuotis pačiam Praplėsti akiratį, įgyti naujų žinių bei ugdyti savo gebėjimus Galimybę dirbti nuotoliniu būdu
  • Pilnas etatas, 0.90 / 0.80 / 0.75 / 0.50 / 0.25 / 0.20 etato
  • Visa Lietuva
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

1) Norite papildomai užsidirbti. 2) Mėgstate apsipirkinėti ir turite laisvo laiko. 3) Esate reiklus (-i) klientų aptarnavimo kokybei. 4) Turite kompiuterį ir prieigą prie interneto. *** Privalumas: vairuotojo pažymėjimas ir aktyvaus vairavimo patirtis. Jeigu Jūs turite nuosavą automobilį ir galite keliauti į kitus Lietuvos miestus - mes kompensuojame Jūsų kuro išlaidas!

APIE KOMPANIJĄ

Dive Grupės istorija atspindi sėkmingą aukštos kokybės slapto pirkėjo tyrimų verslo sukūrimą bei augimą nuo pat įmonės įsikūrimo pradžios iki tarptautinės kompanijos, dirbančios keturiose šalyse. Dive Grupė – pripažinta lydere savo srityje, turinti (net ir po ekonominės krizės) daugiau kaip 50% rinkos klientų. Šiuo metu Dive Grupė turi savo atstovybes 4 šalyse ir vykdo įvairaus dydžio tarptautinius bei vietinius projektus.

Slaptas pirkėjas, UAB Slapto pirkėjo tyrimai

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS