Elektrikas

  • 1.100 - 1.300 EUR į rankas
  • Nuolatinės elektros instaliacijos ir elektrą vartojančių įrenginių (gamybiniai įrengimai) profilaktinė patikra bei remontas; Operatyvus iškilusių techninių problemų bei gedimų šalinimas; Jėgos ir silpnų srovių kabelių/įrangos montavimas ir priežiūra.
  • Sporto salė, esanti įmonės teritorijoje ir skirta bendrovės darbuotojams Darbas tarptautinėje SKUBOS įmonių grupėje Kompetencijos kėlimo galimybės
  • 8-17 - Pilnas etatas
  • Vilnius V.A. Graičiūno g. 36, Vilnius

REIKALAVIMAI

Darbo patirtis elektriko - inžinieriaus pozicijose; Išmanyti elektros įrenginių ir sistemų veikimo principus bei jų techninės priežiūros, eksploatacijos ir remonto reikalavimus; Turėti išsilavinimą elektros srityje (pageidautinas VK - vidutinės kategorijos - pažymėjimas); Supratimas apie mechaninių įrenginių veikimą, gebėjimas juos remontuoti; Telekomunikacijų įrangos veikimo išmanymas; B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

APIE KOMPANIJĄ

„SKUBA" GRUPĖ (www.skuba.biz) – viena iš didžiausių atsarginių sunkvežimių ir priekabų dalių prekybos bendrovių Europoje. Per 25 savo veiklos metus grupė išplėtė verslą į 15 Europos valstybių ir turi virš 1 000 darbuotojų, kurių profesionalumas ir kompetencija padėjo „SKUBA" GRUPEI pelnyti patikimos ir profesionalios įmonės įvaizdį tarp mūsų klientų – atsarginių dalių prekybos įmonių, sunkvežimių servisų, transportavimo bendrovių ir transporto priemonių parkų valdytojų. UAB „SKUBA" nekilnojamo turto priežiūros skyrius atsakingas už UAB "SKUBA" priklausančių pastatų ir teritorijų, esančių V.A. Graičiūno g. 36, eksploatavimą, vystymą, priežiūrą ir kt. Skyriuje dirba 7 specialistai - inžinieriai. Šiuo metu nekilnojamo turto priežiūros skyrius ieško ELEKTROS INŽINIERIAUS (SILPNOS SROVĖS).

Elektrikas, UAB "SKUBA"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI