AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS (SUNKVEŽIMIAI)

  • 1.200 - 2.000 EUR į rankas
  • Važiuoklės remonto darbai; Agregatų (pavarų dėžių, turbinų, kompresorių ir pan.) nuėmimas ir pastatymas; Stabdžių sistemų (tik mechaninės dalies) remonto darbai.
  • Darbas didžiausiame Baltijos šalyse ,dinamiškame ir moderniame sunkvežimių servise; Visa reikiama pagalba ir įvairialypė darbo patirtis; Sporto salę, esančią įmonės teritorijoje ir skirtą bendrovės darbuotojams;
  • Slenkantis pamaininis nuo pirmadienio iki šeštadienio (8-18, 8-20, 10-22 val) - Pilnas etatas
  • Vilnius V.A. Graičiūno g. 36, Vilnius

REIKALAVIMAI

Automobilių sandaros ir veikimo principų išmanymas; Noras tobulėti sunkvežimių remonto srityje; Aktyvumas, atsakomybė ir atidumas darbe. Sunkvežimių, autobusų ir kitos technikos remonto darbo patirtį laikysime privalumu.

APIE KOMPANIJĄ

„SKUBA" GRUPĖ (www.skuba.lt) – viena iš didžiausių atsarginių sunkvežimių ir priekabų dalių prekybos bendrovių Europoje. Per 25 savo veiklos metus grupė išplėtė verslą į 15 Europos valstybių ir turi virš 1 000 darbuotojų, kurių profesionalumas ir kompetencija padėjo „SKUBA" GRUPEI pelnyti patikimos ir profesionalios įmonės įvaizdį tarp mūsų klientų – atsarginių dalių prekybos įmonių, sunkvežimių servisų, transportavimo bendrovių ir transporto priemonių parkų valdytojų. Pagrindiniai „SKUBA" GRUPĖS veiklos principai – plataus atsarginių dalių (tiek originalių, tiek alternatyvių) asortimento tiekimas, patraukli kaina, greitas pristatymas. Tarp 200 mūsų nuolatinių tarptautinių tiekėjų yra gerai žinomų pasaulinių gigantų. Įmonių grupė plačiu atsarginių dalių asortimentu sieka užtikrinti, kad klientų poreikis atsarginėms dalims bus 100 proc. patenkintas. UAB "SKUBA" didžiausiam Baltijos šalyse sunkvežimių remonto centrui, kuriame dirba 100 darbuotojų, ieškome SUNKVEŽIMIŲ MECHANIKŲ, kurie prisijungtų prie VILNIAUS SKUBOS einamųjų remonto darbų komandų:

AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS (SUNKVEŽIMIAI), UAB "SKUBA"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI