Automatikas (-ė) – elektrikas (-ė)

  • 1.000 - 2.000 EUR prieš mokesčius "priklauso nuo patirties"
  • Darbo aprašymas: 1. Gamybos įrengimų elektrinės, automatinės, pneumatinės dalies priežiūra, profilaktika ir remonto darbai; 2. Atskiri sudėtingų įrengimų ir prietaisų montavimo, remonto ir priežiūros darbai. 3. Įrengimų matavimo ir kontrolės prietaisų priežiūros, patikros ir remonto darbai. 4. Darbas pagal pamaininį darbo laiko grafiką, (dieninėmis pamainomis).
  • Aiškią ir nuoseklią atlygio sistemą Papildomas naudas ir papildomas socialines garantijas Galimybę mokytis ir tobulėti.
  • slenkantis pamaininis, 8-20 val., - Pilnas etatas
  • Telšiai, Pramonės g. 17G, Telšiai
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Reikalavimai: 1. Elektrotechninis išsilavinimas. 2. Darbo patirtis automatikos ir elektros ūkyje. Privalumai: 1. žemos įtampos elektros įrenginių eksploatavimo atestatas; 2. darbo kompiuteriu įgūdžiai; 3. anglų kalbos žinios (bent pradedantysis vartotojas).

APIE KOMPANIJĄ

Esame lanksti, tvari, aukštą kokybę ir pridėtinę vertę kurianti tekstilės dažymo ir galutinės apdailos įmonė. Vykdydami verslą, remiamės tarptautiniu mastu pripažintomis žmogaus ir darbuotojų teisėmis. Dirbame atsakingai, todėl su darbuotojais elgiamės sąžiningai ir pagarbiai. Vystome dialogą tarp darbdavio ir darbuotojų, nes tikime, kad tai užtikrina tvarią sėkmę įmonei ir jos darbuotojams.

Automatikas (-ė) – elektrikas (-ė), UAB ,,SCANDYE"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS