Naftos gavybos operatorius (-ė)-apsaugos darbuotojas (-a)

  • 950 - 1.250 EUR prieš mokesčius
  • Būsite atsakingi už: gręžinio darbą ir naftos gavybos procesą objekte; objektų materialinių vertybių apsaugą; vaizdo kamerų stebėjimą; tvarkos ir viešosios tvarkos palaikymą ir kontrolę; konfliktinių situacijų sprendimą. Susisiekime tel. nr. 862064030
  • darbas pamainomis pagal grafiką, atsižvelgiant į jūsų galimybes; galimybė dirbti netoli savo namų; tiksliai apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius; galimybė įgyti apsaugos darbuotojo kvalifikaciją dar neturintiems; visas reikiamas darbo priemones, darbo drabužius; galimybė prisidėti prie saugios bendruomenės kūrimo.
  • Darbas pamainomis pagal grafiką - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Kretinga

REIKALAVIMAI

Mes tikimės: atsakomybės jausmo ir noro dirbti; gerų bendravimo įgūdžių; nepriekaištingos reputacijos; apsaugos darbuotojo kvalifikacijos / stažuotojo pažymos; ne žemesnio kaip pagrindinis išsilavinimas; turimas apsaugos darbuotojo pažymėjimas yra privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

Saugos tarnyba ARGUS – tai ilgametė sėkminga praktinė patirtis rengiant, diegiant ir įgyvendinant kompleksinius apsaugos sprendimus, kurie užtikrina profesionalią ir patikimą apsaugą tiek verslo, tiek privatiems klientams. Kviečiame prisijungti prie mūsų profesionalios ir patikimos komandos!

Naftos gavybos operatorius (-ė)-apsaugos darbuotojas (-a), UAB saugos tarnyba "ARGUS"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37062064030
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI