Apsaugos darbuotojas (-a)

  • Nuo 610 EUR prieš mokesčius mokami priedai prie atlyginimo, priklausantys nuo Jūsų darbo rezultatų.
  • Darbo pobūdis: - darbas prekybos centruose; - objektų materialinių vertybių apsauga; - vaizdo kamerų stebėjimas; - tvarkos ir viešosios tvarkos palaikymas ir kontrolė; - konfliktinių situacijų sprendimas.
  • Priedai prie atlyginimo Tobulėjimo ir karjeros galimybės Visos socialinės garantijos Mes siūlome: - darbą pamainomis pagal grafiką, atsižvelgiant į jūsų galimybes; - tiksliai apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius; - galimybes dirbti netoli savo namų; - visas reikiamas darbo priemones, darbo drabužius; - galimybę prisidėti prie saugios bendruomenės kūrimo.
  • Darbas pamainomis pagal grafiką - Pilnas etatas, 0.90 / 0.80 / 0.75 etato
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- atsakomybės jausmas ir noras dirbti; - geri bendravimo įgūdžiai; - nepriekaištinga reputacija; - apsaugos darbuotojo kvalifikacija; - ne žemesnis kaip pagrindinis išsilavinimas.

APIE KOMPANIJĄ

Saugos tarnyba ARGUS – tai ilgametė sėkminga praktinė patirtis rengiant, diegiant ir įgyvendinant kompleksinius apsaugos sprendimus, kurie užtikrina profesionalią ir patikimą apsaugą tiek verslo, tiek privatiems klientams. Kviečiame prisijungti prie mūsų profesionalios ir patikimos komandos!

Apsaugos darbuotojas (-a), UAB saugos tarnyba "ARGUS"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

8 615 88101
SKELBIMAS NEAKTYVUS