Išskirtinis pasiūlymas Teisininkams
  • Galimybė susirasti klientą, nuolatinį arba trumaplaikį darbą kontoroje
  • LAWTHIS yra teisinių paslaugų tarpininkavimo platforma, kurioje sujungiame klientus su teisininkais. Platformoje teisininkams siūlome: (a) nemokamai susirasti klientų, (b) rasti nuolatinį arba trumpalaikį darbą įmonėje arba advokatų kontoroje
  • Naudojantis LAWTHIS platforma galėsite susirasti klientų ir dirbti teisinį darbą nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos. Tai platforma, padedanti teisininkui pabėgti nuo standartinių teisinio darbo rėmų.
  • Laisvas darbo grafikas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Teisės magistro diplomas

APIE KOMPANIJĄ

Jau daugiau kaip 7 mėnesius Lietuvoje veikianti LAWTHIS platforma vienija daugiau kaip 70 teisininkų. Susikūrėme, nes norime pakeisti nusistovėjusią tradicinę teisinių paslaugų rinką ir padėti klientams greitai bei efektyviai rasti savo srities teisės profesionalą. Platformoje teisinę užklausą pateikę klientai gauna bent kelis teisininkų pasiūlymus su užduoties atlikimo laiku ir kaina. Išsirinkę priimtiniausią pasiūlymą, klientai yra suvedami su platformoje užsiregistravusiu teisininku ir sutartu laiku gauna norimą paslaugą. Atsižvelgdami į didelį kiekį teisininkų, norime jiems taip pat padėti rasti nuolatinį arba trumpalaikį darbą teisininko ieškančiose įmonėse bei advokatų kontorose.

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
UAB Sarela
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37069550600
SKELBIMAS NEAKTYVUS
DAUGIAU SKELBIMŲ