Pardavėjas - konsultantas

  • Nuo 500 EUR į rankas
  • Įmonė UAB „Šampanė“ ieško darbščių rankų ir siūlo prisijungti į draugišką kolektyvą darbui pilnu etatu. Reikalavimai; Esi komunikabilus(-i) ir nebijai bendrauti su klientais; Turi darbo patirties klientų aptarnavime; Turi bent minimalių žinių apie vyną; Nori išmokti dar daugiau, ne tik apie putojančius gėrimus, bet ir apie Šampanės regiono tradicijas bei kultūrą; Esi atsakingas ir kruopštus; Turi anglų kalbos žinias; Turi sukaupęs panašios darbo patirties. Mes jums siūlome Darbą jaukiame kolektyve; Lankstų grafiką; Nenuobodų darbą; Galimybes tobulėti.
  • Galimybės tobulėti Pažintis su tikru, prancūzišku šampanu Jaunas kolektyvas
  • - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Esi komunikabilus(-i) ir nebijai bendrauti su klientais; Turi darbo patirties klientų aptarnavime; Turi bent minimalių žinių apie vyną; Nori išmokti dar daugiau, ne tik apie putojančius gėrimus, bet ir apie Šampanės regiono tradicijas bei kultūrą; Esi atsakingas ir kruopštus; Turi anglų kalbos žinias; Turi sukaupęs panašios darbo patirties.

APIE KOMPANIJĄ

„Šampanė“ - didžiausia Baltijos šalyse specializuota, mažų šampano gamintojų parduotuvė. Esame sukaupę gausų, per 250 išskirtinių šampano rūšių asortimentą.

Pardavėjas - konsultantas, UAB „Šampanė“

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS