Techninio projekto vadovas (-ė)

  • 1,8 - 2 EUR į rankas Atlyginimas aptariamas pokalbio metu
  • · Sąmatų ir komercinių pasiūlymų ruošimas (interjero apdailos darbų srityje); · Konkursinės dokumentacijos analizė ir sisteminimas; · Projektinės dokumentacijos patikra, archyvavimas ir racionalių sprendimų paieška; · Atliktų darbų aktų rengimas, išdirbių stebėjimas ir pristatymas; · Procesų tobulinimas ir naujų proesų, kurie palengvintų sąmatų skaičiavimą, projektų valdymą, kūrimas; · Iškilusių problemų sprendimas, darbas komandoje su Projektų vadovu; · Bendradarbiavimas ir techninių klausimų derinimas su užsakovais, subrangovais ir darbų vykdytojais viso projekto įgyvendinimo laikotarpiu.
  • Apmokymai Galimybė kelti kvalifikaciją Draugiškas kolektyvas
  • 8-17 - Pilnas etatas
  • Klaipėda

REIKALAVIMAI

· Turite aukštąjį inžinerinį/ techninį išsilavinimą; · Turite patirties interjero apdailos darbų sąmatų skaičiavime; · Puikiai kalbate ir rašote anglų kalba; · Esate analitinio mąstymo; · Turite patirties projektų valdyme – būtų privalumas; · Gebate dirbti MS Office programomis, turite ypač gerus įgūdžius dirbant su MS Excel, skaitote brėžinius; · Esate iniciatyvi, energinga asmenybė, gebanti dirbti savarankiškai ir grupėje.

APIE KOMPANIJĄ

RNDV – lietuviško kapitalo įmonių grupė, sukaupusi virš 10-ies metų patirtį ir įsikūrusi Klaipėdoje. RNDV įmonės įgyvendina stambaus masto įvairių profilių projektus tiek Vakarų Europos, tiek Skandinavijos šalyse. Įmonių grupę sudaro: RNDV Holding, RNDV Group, RNDV Industries, RNDV Statyba ir RNDV Spectrum. Įmonių grupė nuolatos auga ir plečia savo veiklos sritis bei geografiją. Per 2019 metus darbuotojų skaičius išaugo beveik iki 1500 darbuotojų.

Techninio projekto vadovas (-ė), UAB RNDV Spectrum

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų