Pardavėja (-as)-konsultantė (-as)

  • 870 - 1.150 EUR prieš mokesčius
  • Darbo aprašymas:  Darbas kasos aparatu  Naujų prekių priėmimas ir išdėstymas, asortimento papildymas  Sandėlio tvarkos užtikrinimas ir palaikymas  Tvarkos salėje palaikymas Siūlome:  Stabilų atlyginimą (870 EUR/mėn. neatskaičius mokesčių) ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų  Lankstu darbo grafiką  Darbo drabužius ir avalynę kiekvieną sezoną  Patrauklias nuolaidas darbuotojams  Apmokymus  Karjeros galimybes  Darbą draugiškoje, dinamiškoje ir dėmesingoje komandoje  Darbo vietą naujame PC „Vilnius OUTLET“
  • Nemokama kava, arbata ir vanduo darbo metų; Įmonės renginiai; Mokomoji programa, po kurios yra galimybė gauti didesnius priedus prie atlyginimo.
  • Slenkantis pamaininis, galimybė dirbti ir nepilnu etatu - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

 Atsakingumas ir kruopštumas  Sąžiningumas atliekant pareigas  Optimizmas, energija ir šypsena

APIE KOMPANIJĄ

Mūsų idėja yra sukurti patvarius ir patogius drabužius visiems, kurie, nepriklausomai nuo sąlygų, nori aktyviai praleisti laiką lauke. Šiuo metu Regattai priklauso parduotuvės, esančios daugiau nei 70 pasaulio šalių. Įmonė kelis kartus gavo prestižinius "Queen's Awards for Enterprise" apdovanojimus – svarbiausią oficialų apdovanojimą Didžiosios Britanijos rinkoje, kasmet nuo 1965 m. skiriamą įmonėms ir prekybos organizacijoms už išskirtinius pasiekimus inovacijų ir tarptautinės prekybos plėtros srityje. Regattos grupei taip pat priklauso "Regatta Professional", "Craghoppers", "Dare2b" ir "Hawkshead" prekiniai ženklai.

Pardavėja (-as)-konsultantė (-as), UAB "Regatta Lithuania"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS