Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė)

  • 1.100 EUR prieš mokesčius + priedai
  • Ieškome PRO7 parduotuvės komandos nario Vilniuje - pardavėjo - konsultanto, kuris padėtų klientams pasirinkti ir įsigyti reikiamus produktus, atsižvelgiant į kliento poreikius. Pardavėjo konsultanto pareigas sudaro: pardavimai, atsargų pildymas ir parduotuvės salės priežiūra. Mūsų tikslas - suteikti aukštos kokybės klientų aptarnavimą, todėl pilnai apmokome dirbti su kasos aparatu ir suteikiame visą informaciją norint suprasti parduodamą produktą. Darbo pobūdis: - Profesionalus, malonus klientų aptarnavimas bei konsultavimas išlaikant aukštą kliento pasitenkinimo lygį; - Kliento poreikių bei norų išsiaiškinimas ir juos atitinkančių prekių pasiūlymas, apibūdinant produkto savybes ir privalumus; - Darbas su kasa, grynaisiais pinigais, banko kortelėmis; - Salės priežiūra, švaros ir tvarkos palaikymas; - Parduotuvės sandėlio stebėjimas, trūkstamų prekių užsakymas. - Slenkantis darbo grafikas.
  • Motyvuojanti darbo užmokesčio sistema Galimybė nuolat mokytis ir tobulėti Priedai
  • Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Prekybinio darbo patirtis - privalumas! Bendras supratimas apie pardavimus ir klientų aptarnavimą; Puikūs bendravimo įgūdžiai; Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje; Paslaugumas, atidumas, kruopštumas, sąžiningumas.

APIE KOMPANIJĄ

PRO7 tikslas - išspręsti visus Jums rūpimus švaros klausimus, pasiūlant aukščiausios kokybės, efektyvias ir patikimas valymo priemones bei įrankius! Mūsų komanda suburta iš savo srities ekspertų, kurie yra sukaupę neįkainojamos patirties švaros paslaugų teikimo sferoje. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų asortimentą ne tik internetinėje parduotuvėje, bet ir 7-iose fizinėse PRO7 parduotuvėse, kurias galima rasti didžiuosiuose Lietuvos miestuose. PRO7 klientų ratą sudaro tiek fiziniai asmenys, tiek įmonės, kurioms svarbu gyventi švarioje aplinkoje. Naudodami PRO7 valymo priemones, mūsų klientai taupo ne tik laiką, energiją, bet tuo pačiu savo nervus bei pinigus. Asortimente turime laiko ir profesionalų patikrintas, efektyvias, lengvai net ir įsisenėjusius nešvarumus valančias priemones, kurios ne tik pateisina, bet ir pranoksta klientų lūkesčius. PRO7 asortimento produktai gaminami jau daugiau nei 100 metų, per tiek laiko gamintojui pavyko rasti aukso viduriuką tarp itin efektyvaus, tačiau aplinkai bei žmogui draugiško produkto. PRO7 - tikras malonumas valyti!

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė), UAB, Profesionalus septynetas

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS