Vairuotojas (-a) C kat. Vilniuje

  • 800 - 1.000 EUR į rankas Startas nuo 800€ į rankas
  • - Krovinių pakrovimas, iškrovimas ir pristatymas; - Krovinių pristatymas Klaipėdoje ir apskrityje; - Dokumentų tvarkymas; - Darbas pilnu etatu, grafikas nuo pirmadienio iki penktadienio (savaitgaliai ir šventinės laisvi).
  • Visas socialines garantijos Geras darbo sąlygos Įdomus ir perspektyvus darbas Visas darbui reikalingas priemones Mėnesinį atlyginimą sudaro bazinė dalis (valandinis atlyginimas) + priedai ir premijos
  • 7 - 17 val., laisvi savaitgaliai ir šventinės dienos - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- C kat. vairuotojo darbo patirtis ne mažiau nei 1 metai; - 95 kodas; - Skaitmeninio tachografo vairuotojo kortelė; - Greita orientacija, savarankiškumas, darbštumas, aktyvumas, mandagumas, sąžiningumas, atsakingumas; - Didelis privalumas būtų CE kat. (patirtis ne mažiau 1 metai).

APIE KOMPANIJĄ

Parnasas, UAB 2000 - aisiais metais pradėjusi savo veiklą, užsiimanti krovinių pervežimu, sandėliavimu ir perkraustymu. Mūsų įmonėje dirba patyrę, atsakingi ir kompetentingi darbuotojai. Tad jeigu esate energingas ir ambicingas, suprantantis atsakomybę ir norite prisijungti prie mūsų darnios ir draugiškos komandos kviečiame Jus atsiųsti savo gyvenimo aprašymą.

Vairuotojas (-a) C kat. Vilniuje, UAB "Parnasas"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS