3D paslaugų pardavimo vadybininkas
  • Nuo 700 EUR į rankas
  • Darbo pobūdis: - 3D spausdinimo paslaugų pardavimas; - Aktyvi klientų paieška ir konsultavimas; - Komercinių pasiūlymų ruošimas; - Rinkos analizė; - Paslaugų ir produktų pristatymas parodose ir konferencijose.
  • Mes siūlome: - Įdomų ir perspektyvų darbą šiuolaikiškoje mokslinius tyrimus vykdančioje kompanijoje; - Perspektyvų ir iššūkių kupiną darbą jauname specialistų kolektyve; - Galimybes mokytis, gauti specialių techninių žinių, gilintis moderniausiose projektavimo ir gamybos technologijose; - Savirealizacijos galimybes; - Stabilų atlygį ir galimybę uždirbti priklausomai nuo darbo rezultatų.
  • 8-17 val. darbo dienomis
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

- Esi inžinierinį išsilavinimą turintis kandidatas ir turi gabumų pardavimų srityje arba vadybinį išsilavinimą turintis specialistas, bet nori gilintis inžinerijos srityje; - Turi pardavimų vadybininko darbo patirties; - Esi kūrybingas, domiesi technikos naujovėmis bei moksliniais tyrimais; - Puikiai moki anglų kalbą, turi gerus laiko planavimo bei organizacinius įgūdžius.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „ Ortho Baltic“ savo veiklą grindžia profesionaliu požiūriu į klientą ir inovacijomis: Horizon 2020 SME Instrument Fazės 2 čempionė, Nacionalinio konkurso „Verslo ir mokslo partnerystė“ nugalėtoja. Tai - viena iš pažangiausių Lietuvos kompanijų, vykdančių mokslinius tyrimus ir kuriančių naujus medicininius produktus bei technologijas.

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
UAB Ortho Baltic
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI DAUGIAU SKELBIMŲ