Elektromonteris

  • 1.340 - 1.650 EUR prieš mokesčius Darbo užmokesčio dydis nustatomas atsižvelgiant į darbuotojo turimą kvalifikaciją, kompetencijas, patirtį. Bendrovėje taikoma iki 15 proc. darbo užmokesčio mėnesinė skatinimo sistema.
  • Atlikti laiku ir kokybiškai aptarnaujamų elektros įrenginių elektrinės dalies montavimą, derinimą, remontą, elektrinių matavimų ir bandymų paaukštinta įtampa iš pašalinio įtampos šaltinio atlikimą. Vykdant ugnies, remonto ir montavimo darbus užtikrinti tinkamą gamybinės technologijos, saugos darbe, priešgaisrinės saugos, dujosaugos ir pramoninės sanitarijos reikalavimų laikymąsi. Pagal darbų pobūdį vykdyti ryšių, kompiuterinių tinklų, kondicionavimo bei šaldymo įrenginių eksploatavimo ir montavimo darbus.
  • Papildomas sveikatos draudimas; Papildomas kaupimas III pensijų pakopos fonde; Papildomos naudos pagal Kolektyvinę sutartį.
  • I-IV 8.00 - 16.45; V 8.00 - 15.30 - Pilnas etatas
  • Mažeikiai Mažeikių g. 75, Juodeikių km., Mažeikių r.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Elektrotechninis išsilavinimas; Mokėti naudotis elektros įrenginių montavimo ir eksploatavimo metu naudojamais įrankiais, prietaisais ir aparatūra; Darbo kompiuteriu įgūdžiai; Darbų saugos instrukcijų žinojimas; Turėti vairuotojo pažymėjimą.

APIE KOMPANIJĄ

Bendrovė savo veiklą vykdo nuo 2009 m. Atlieka elektros ir automatikos aptarnavimo ir remonto darbus, statinės ir rotacinės mechanikos darbus, projektavimo darbus, teikia aplinkos ir patalpų priežiūros paslaugas.

Elektromonteris, UAB "ORLEN Service Lietuva"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS