CAD specialistas - gydymo planuotoja (-as)

  • 1.000 - 1.800 EUR į rankas Atlygį nuo 1000 EUR iki 1200 EUR neto + papildomi bonusai 600 Eur neto ir daugiau pasiekus KPI
  • Kursi virtualius ir preciziškus gydymo planus bei 3D vizualizacijas; Išsamiai nagrinėsi gautus gydymo atvejus, o teisingai atlikti darbą padės detalūs situacijų aprašymai; Dirbsi su individualiu, pagal žmogaus anatomiją pritaikyto produkto kūrimu, todėl niekada neturės vienodos užduoties; Sėkmingam darbo startui dalyvausi nuosekliuose vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, kuriuos tau ves Neapolio universiteto profesoriai, Lietuvos ekspertai bei patyrę kolegos.Išklausęs ir įsisavinęs pagrindinę informaciją, gautas žinias tiesiogiai pradėsi taikyti praktikoje kuriant virtualius gydymo planus bei 3D vizualizacijas klientams. Nuolat tobulėsi, kelsi savo kvalifikaciją, kol tapsi profesionaliu CAD modeliuotoju (-a).
  • Apmokymai Draugiškas kolektyvas Galimybė kelti kvalifikaciją
  • Pilnas etatas
  • Vilnius Vivulskio 7

REIKALAVIMAI

Būtų privalumas: aukštasis išsilavinimas: inžinierinė sritis - biotechnologijos, IT, elektronika ir pan.; Būtų privalumas: patirtis dirbant technologinėje srityje (gamyba / laboratorija / projektavimas) būtų laikoma kaip privalumas; Būtų privalumas: gebi projektuoti bent viena 3D vizualizacijoms skirta programa (Autodes 3D Studio Max; SketchUp 3D Adobe Illustrator, SolidWorks, ar kt.); Gerai moki anglų kalbą, kuri bus naudojama kasdien bendraujant su gydytojais konsultantais.

APIE KOMPANIJĄ

„Ordoline“ (www.ordoline.lt) yra jauna, sparčiai auganti ir į užsienio rinkas žengianti profesionalų komanda, gaminanti išmanius medicinos prietaisus - dantų tiesinimo kapas. ,,Ordoline“ misija paprasta, tačiau galinga: padėti gydytojams gydyti geriau. Inovacijų, 3D technologijų, mokslinių tyrimų ir bendradarbiavimo su Europos universitetais dėka, ,,Ordoline“ tapo savo srities ekspertais, galinčiais ne tik ištiesinti dantis greičiau bei efektyviau, bet ir pasiūlyti kompleksinius gydymo sprendimus. ,,Ordoline“ tikslas – pasiekti geriausius rezultatus, užtikrinant puikią žmonių savijautą ir gyvenimo kokybę.

CAD specialistas - gydymo planuotoja (-as), UAB Ordoline

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI