Pardavimų vadybininkas (-ė) Vokiečių kalba

  • 1.000 - 2.000 EUR į rankas
  • -Naujų klientų paieška; -Esamų klientų kuravimas; -Užsienio rinkų analizė; -Klientų poreikių indentifikavimas, komercinių pasiūlymų klientams rengimas, produkcijos pristatymas; -Optimalių sprendimų kūrimas, derybų vedimas, sutarčių ruošimas ir derinimas; -Naujų klientų duomenų bazės kūrimas; -Kiti skyriaus vadovo pavesti darbai.
  • Įdomų ir aktyvų darbą tarptautinėje kompanijoje; Konkurencingą atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančius priedus; Visas darbui reikalingas priemones ir socialines garantijas; Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes.
  • - Pilnas etatas
  • Kaunas, Raudondvario pl. 101
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

-Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas; -Puikios vokiečių kalbos žinios (žodžiu ir raštu); -Sugebėjimas dirbti sistemingai, atsakingai ir motyvuotai; -Orientacija į rezultatą; -Gebėjimas atstovauti įmonę susitikimuose su klientais; -Komunikabilumas ir pasitikėjimas savimi; -Atsakingumas, kruopštumas, pozityvumas bei gebėjimas dirbti savarankiškai; -Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai; -Vairuotojo pažymėjimas.

APIE KOMPANIJĄ

NORTHCLIFFE LIGHTING – tarptautinė kompanija, pramoninių šviestuvų gamintoja, įkurta 1993 metais ir turinti atstovybes-gamyklas Lietuvoje, Airijoje, Jungtinėje Karalystėje, Rusijoje ir Ukrainoje. Pastaruosius 24 metus grupė sparčiai augo ir šiuo metu gamybiniai pajėgumai siekia 3,5 milijono šviestuvų per metus. Aukšta produktų kokybė ir pačių kuriami inovatyvūs gaminiai įmonei leido išplėsti pardavimų geografiją iki 40 išsivysčiusių pasaulio šalių ir pelnyti klientų pasitikėjimą. Kviečiame Jus prisijungti prie profesionalios komandos ir drauge kurti sėkmingą įmonės istoriją.

Pardavimų vadybininkas (-ė) Vokiečių kalba, UAB "Northcliffe lighting"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS