JAUNESNYSIS PRODUKTŲ INŽINIERIUS (-Ė)

  • 700 - 900 EUR į rankas
  • Pretenzijų ir kitų techninių klausimų administravimas; Pardavimų skyriaus, klientų techninis palaikymas; Techninės ir technologinės dokumentacijos ruošimas; Bandomųjų gaminių testavimas; Kitų, vadovo paskirtų, užduočių vykdymas.
  • Ilgalaikį darbą su galimybe tobulėti; Stabilų ir nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą; Geras darbo sąlygas; Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • - Pilnas etatas
  • Kaunas, Raudondvario pl. 10
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Aukštasis techninis/inžinerinis išsilavinimas (pageidautina mechanikos/elektronikos srityje); Panaši darbo patirtis būtų privalumas; Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu); Orientavimasis į rezultatus, atsakomybė ir savarankiškumas.

APIE KOMPANIJĄ

NORTHCLIFFE LIGHTING – tarptautinė kompanija, pramoninių šviestuvų gamintojas įkurtas 1993 metais ir turintis atstovybes-gamyklas Lietuvoje, Airijoje, Jungtinėje Karalystėje, Rusijoje ir Ukrainoje. Pastaruosius 26 metus grupė sparčiai augo ir šiuo metu gamybiniai pajėgumai siekia 3,5 milijono šviestuvų per metus. Aukšta produktų kokybė ir pačių kuriami inovatyvūs gaminiai įmonei leido išplėsti pardavimų geografiją iki 36 išsivysčiusių pasaulio šalių ir pelnyti klientų pasitikėjimą. Kviečiame Jus prisijungti prie profesionalios komandos ir drauge kurti sėkmingą įmonės istoriją.

JAUNESNYSIS PRODUKTŲ INŽINIERIUS (-Ė), UAB "Northcliffe lighting"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS