Elektriko- Automatiko darbui Norvegijoje

  • Nuo 3.700 EUR prieš mokesčius
  • Elektriko- Automatiko reikalavimai: -Darbas orientuotas priežiūrai ne instaliavimui. Todėl svarbi patirtis būtent tokioje pozicijoje. -Susipažinęs su žuvies išpjaustimo linija “Optimar“ (būtų privalumas), -Aptarnavimo inžinierius turi turėti puikius tokių sistemų derinimo, priežiūros ir trikčių šalinimo įgūdžių automatikos srityje -Susipažinęs su “Marel“ svorio ir kokybės kontrolės sistema ir priežiūra (būtų privalumas). -Gali dirbti indvidualiai ir vykdyti nuolatinę įrenginių priežiūrą ir derinimo darbus.
  • Tiesioginį įdarbinimą Norvegijos įmonėje be jokių paslaugų mokesčių su visomis socialinėmis garantij Apmokamus viršvalandžius pagal Norvegijos įstatymus Kontraktas pasirašomas prieš išvykstant dirbti į Norvegiją.
  • Darbo dienomis ir savaitgaliais / pagal sandėlio apkrovimą/ - Pilnas etatas
  • Užsienis

REIKALAVIMAI

-Darbo patirties pagal kandidatuojamą poziciją -Anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu) - kalbomoji/ techninė vidutinė - Darbo patirtis žuvies perdirbimo įmonėje (būtų privalumas) - Panašaus darbo pobūdžio patirtis Norvegijoje - privalumas - Savo darbo srities geras išmanymas Telefonai pasiteiravimui darbo valandomis: I-V, 8:00 - 17:00 val. : +370 46 319190, +370 61022996 Visų kandidatų prašome siųsti CV anglų kalba el. paštu: hr@norspeda.lt arba Online CV registracijai dokumentų pateikimas LINK : https://e.seanor.eu/norspedakey/registration. Prašome nurodyti į kokią poziciją pretenduojate. .

APIE KOMPANIJĄ

Esame įmonė, tarpininkaujanti žmonėms, norintiems įsidarbinti užsienyje, Norvegija, Islandija ir kitose šqlyse. Ieškome potencialių kandidatų siūlomiems darbams, dirbti Europos šalyse. Komunikuojame su kandidatais, padedame visais su darbu susijusiais klausimais.

Elektriko- Automatiko darbui Norvegijoje, UAB Norspeda Logistics

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI