Staklininkas (-ė) - darbininkas (-ė)

  • 700 - 1.000 EUR į rankas Konkretus darbo užmokestis sutariamas pokalbio dėl darbo metu, priklauso nuo patirties ir darbo rezultatų.
  • Darbas su medienos apdirbimo staklėmis bei jų reguliavimas. Medienos gaminių surinkimas. Darbo atlikimas pagal užsakymų lydraščiuose nurodytus reikalavimus. Darbo užduočių paskirstymas, darbo atlikimo reguliavimas ir priežiūra. Įrangos priežiūra, švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.
  • Konkurencingas ir laiku mokamas darbo užmokestis. Geros darbo sąlygos. Socialinės garantijos.
  • 40 val. per savaitę, nuo 6:00 iki 14:30 val. arba nuo 8:00 iki 16:30 val. Esant poreikiui, gali būti dirbama pamainomis. - Pilnas etatas
  • Vievis Ąžuolų g. 1A, Šadubalio k., Vievio sen., Elektrėnų sav.

REIKALAVIMAI

Gebėjimas dirbti su medienos apdirbimo staklėmis. Patirtis ne mažiau kaip 3 metai. Gebėjimas skaityti ir suprasti brėžinius, gamybos lydraščius. Kruopštumas ir atidumas. Darbuotojas turi galėti dirbti pagal pareigybės rizikos veiksnius.

APIE KOMPANIJĄ

Nuo 2005 m. veikianti įmonė UAB Nordic Door Components gamina ir parduoda medienos gaminius: durų staktas, slenksčius, langų rėmus, kitus durų staktų komponentus. Durų staktos, slenksčiai, langų rėmai, kiti gaminiai gaminami ir parduodami įvairių pločių ir ilgių, gaminant atsižvelgiama į klientų norus ir pageidavimus. Įmonė vykdo veiklą Šadubalio k., Vievio sen., Elektrėnų sav. Šiuo metu įmonė ieško darbuotojo (-os) staklininko (-ės) - darbininko (-ės) pareigoms užimti.

Staklininkas (-ė) - darbininkas (-ė), UAB Nordic Door Components

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI