OPERATORIAUS PADĖJĖJAS (-A)

  • 750 - 780 EUR į rankas
  • Savalaikis ir atitinkantis reikalavimus gamybinių linijų užpildymas pusgaminiais; Pusgaminių ženklinimo ir kokybės tikrinimas; Pagalba operatoriui gamybos linijos valymo ir remonto metu; Tvarkos ir švaros užtikrinimas darbo vietoje.
  • Nemokamas automobilio parkingas Gyvenantiems Vilniuje nemokamą nuvežimą/parvežimą įmonės transportu Profesinio tobulėjimo ir realias karjeros galimybes;
  • Suminė darbo laiko apskaita, slankusis darbo grafikas: 1-os pamainos darbo laikas: 7:30-19:30 val. 2-os pamainos darbo laikas: 19:30-7:30 val. - Pilnas etatas
  • Lentvaris Darbo vieta: Kęstučio g. 1, Lentvaris, LT-25144 Trakų r.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Užduočių atlikimo operatyvumas; Savarankiškumas ir atsakingas požiūris į darbą; Siekis mokytis ir tobulėti; Patirtis nėra būtina (apmokome).

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Nemuno banga“ - daugiau nei 25 metus sėkmingai veikianti kompanija, gaminanti aukščiausios kokybės cigarečių filtrus. Gamyboje naudojama naujausia, pasauliniu mastu pripažinta įranga ir technologijos bei aukščiausios kokybės žaliavos. Produkcija, gaminama Lietuvoje, Bulgarijoje ir Afrikoje, eksportuojama į daugiau nei 30 pasaulio valstybių. Įmonė plečiasi ir ieško motyvuotų darbuotojų, kurie nori prisijungti prie mūsų šaunios komandos.

OPERATORIAUS PADĖJĖJAS (-A), UAB "Nemuno banga"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS