ATSTOVYBĖS ŠVEDIJOJE VADOVAS (Ė)

  • Nuo 1.200 EUR prieš mokesčius Atlyginimas priklauso nuo kandidato patirties ir rezultatų. Plačiau aptariamas pokalbio metu.
  • - plėsti ir organizuoti „Mitnijos“ veiklą Švedijoje (rinkos analizė, klientų paieška, filialo darbo organizavimas, kt.); - vadovauti filialo veiklai (finansai, jų valdymas, darbuotojų paieška ir visa susijusi ūkinė veikla); - atstovauti įmonei santykiuose su pagrindiniais verslo partneriais, klientais ir valstybės institucijomis; - organizuoti pavaldžių darbuotojų darbą ir formuoti komandą.
  • - atsakingą, įdomų ir iššūkių kupiną darbą stiprioje komandoje; - galimybę realizuoti savo profesines ambicijas ir nuolat tobulėti; - konkurencingą atlygį už darbą ir puikias darbo sąlygas.
  • 8 - 17 val. - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- turite aukštąjį verslo vadybos ar inžinerinį išsilavinimą; - turite mažiausiai 5 metų sėkmingo vadovavimo patirties statybų srityje, ir darbo Skandinavijos rinkose patirties; - puikiai kalbate ir rašote anglų kalba, ir labai gerai dirbate kompiuteriu; - turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą; - esate strategiškai mąstantis lyderis, turite puikius bendravimo ir derybų įgūdžius, esate į rezultatus orientuotas savo srities profesionalas; - gerai išmanote juridinių asmenų veiklą Švedijoje reglamentuojančius įstatymus; - galite dažnai vykti į komandiruotes.

APIE KOMPANIJĄ

„Mitnija“ didžiausia statybos kompanija Lietuvoje. Sujungusi ilgametę patirtį statybos rinkoje su savo talentingų ir profesionalių darbuotojų žiniomis, „Mitnija“ teikia klientams kūrybiškus ir novatoriškus statybos sprendimus. Daugiau informacijos apie bendrovę: www.mitnija.lt

ATSTOVYBĖS ŠVEDIJOJE VADOVAS (Ė), UAB Mitnija

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061410662
SKELBIMAS NEAKTYVUS