Ieškome virėjų - burgeristų į naujai atidaromą padalinį centre!

  • 900 - 1.100 EUR į rankas Orientacija tinkamam kandidatui nuo 5 Eur atskaičius mokesčius plius galimi priedai nuo turimos kompetencijos ir pasiektų rezultatų; Priedai priklausys nuo patirties, padalinio apyvartų, darbo valandų skaičiaus ir įdėtų pastangų; Atlyginimas baltas ir sąžiningai mokamas; Tokių dalykų, kaip maitinimas, socialinės garantijos ir pan. mes nerašome, nes laikome tai savaime suprantamais dalykais 🙂
  • Pobūdis: Jeigu tau svarbi sąžininga ir šiuolaikiška įmonės filosofija į savo darbuotoją - šis skelbimas TAU! 😉 Esame BALTOJI BANGA nariai ir mums svarbu skaidrumas. Kepame savus ir kokybiškus mėsainius, šonkaulius bei jų priedus, dėl kurių klientai kas kartą sugrįžta jau ištisus 4 metus; Gaminame savo padažus, verdame džemus ir kitus sudėtinius priedus; Atviroje virtuvėje aptarnaujame savo klientus, kuriuos mylime ir gerbiame; Užtikriname, kad darbo standartai atitiktų tinkamus higienos reikalavimus. Ko mes ieškome: Virėjo, kuris turėtų būti pakankamai savarankiškas užtikrinti pasiruošimą bei atidavimą; Virėjo, kuris turi patirties ir žino kaip dirbti užtikrinant tinkamus higienos standartus; Kuris įgyvendina patikėtas jam užduotis bei dirba kaip komanda; Žmogaus, kuriuo galime pasitikėti įvairiose situacijose; Partnerio, kuris noriai mokosi ir siekia ilgalaikio bendradarbiavimo. Atlyginimas: Orientacija tinkamam kandidatui nuo 5 Eur atskaičius mokesčius plius galimi priedai nuo turimos kompetencijos ir pasiektų rezultatų; Priedai priklausys nuo patirties, padalinio apyvartų, darbo valandų skaičiaus ir įdėtų pastangų; Atlyginimas baltas ir sąžiningai mokamas; Tokių dalykų, kaip maitinimas, socialinės garantijos ir pan. mes nerašome, nes laikome tai savaime suprantamais dalykais 🙂 Lokacija Darbas naujame padalinyje, kuris duris artvers Baltąjame tilte.
  • Įmonė priklauso BALTOJI BANGA organizacijai Nemokamas maitinimas Nemokamas sporto klubas
  • nuo 9 iki 22 val. - Pilnas etatas
  • Vilnius Upės g. 6, Vilnius

APIE KOMPANIJĄ

Esame įmonė su šiuolaikišku požiūriu į darbo santykius, kuriai rūpi jos darbuotojai. Šiuo metu ieškome keletos kandidatų virėjų/kepėjų burgeristų, kurie papildys mūsų komandą naujai mūsų atidarytuose projektuose. Mūsų darbuotojai yra nuoširdūs, tvirti ir atsidavę darbui. Tikri profai! Todėl norime surasti tokį patį į save panašų su kuriuo puikiai sutartume! :) Atranka vykdoma pagal elektroniniu paštu atsiųstus CV arba prisistatymus.

Ieškome virėjų - burgeristų į naujai atidaromą padalinį centre!, UAB Maisto Sprendimai

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI