Restorano komandos narys - virtuvėje arba bare

  • 500 - 700 EUR į rankas Atlyginimo dydis priklauso nuo pozicijos į kurią kandidatuojate.
  • Darbo pobūdis Meksikietiškų restoranų tinklas No Forks plečiasi ir atidaro trečiąjį restoraną! Renkame naują komandą ir siūlome darbą šiose pozicijose: Baro ir salės darbuotojų Pagaminti tobulą buritą ir gerai praleisti laiką – pirmas žingsnis pradedant karjerą No Forks. Tai puiki vieta įgyti klientų aptarnavimo patirties, pažinti Meksikos virtuvę ir pasiruošti augti kartu su mumis.
  • Mes jums siūlome Puikias karjeros galimybes greitai augančioje įmonėje, nuolatinį tobulėjimą veržliame, jaunatviškame kolektyve. Absoliutų skaidrumą, visada laiku mokamą ir nuolat kylantį atlyginimą. Patogią lokaciją bei taxi paslaugas po darbo. Itin lankstų grafiką derinamą su studijomis. Nemokamą maitinimą. Galimybę prisidėti prie naujos meksikietiškos virtuvės bangos Vilniuje kartu su kiečiausiu prekės ženklu – No Forks.
  • Lankstu darbo grafikas - Pilnas etatas, 0.50 etato
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Pagaminti tobulą buritą ir gerai praleisti laiką – pirmas žingsnis pradedant karjerą No Forks. Tai puiki vieta įgyti klientų aptarnavimo patirties, pažinti Meksikos virtuvę ir pasiruošti augti kartu su mumis. Dirbant bare reikės aptarnauti svečius, nepaliaujamai su jais bendrauti, mikliai sukti buritas bei užtikrinti, kad visi būtų laimingi ir sotūs. Patirtis aptarnavimo srityje pravers, bet svarbiausia gebėti lengvai ir maloniai bendrauti su žmonėmis. Čia išmoksi bendravimo subtilybių bei aptarnavimo niuansų, suprasi kaip teisingai parduoti net įnoringiausiam svečiui ir sukurti pačią geriausią emociją restorane.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Maisto inovacijos“ No Forks, tai pirmas greito meksikietiško maisto tinklas Lietuvoje, kuriame maistas patiekiamas tik aukščiausios kokybės, gaminamas tik iš šviežių ir kruopščiai atrinktų ingredientų, pasitelkiant specialius procesus ir didelę mūsų patirtį.

Restorano komandos narys - virtuvėje arba bare, UAB Maisto inovacijos

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37063819061
SKELBIMAS NEAKTYVUS