Restorano komandos narys

  • 600 - 900 EUR į rankas
  • Pagaminti tobulą buritą ir gerai praleisti laiką – pirmas žingsnis pradedant karjerą No Forks. Tai puiki vieta įgyti klientų aptarnavimo patirties, pažinti Meksikos virtuvę ir pasiruošti augti kartu su mumis. Pas mus išmoksi: bendravimo subtilybių, aptarnavimo niuansų, ir Meksikos virtuvės paslapčių; taip pat, peilių valdymo meno, ir įvairiausių spalvų salsų maišymo; kaip teisingai parduoti net labiausiai užkietėjusiam svečiui, bei kaip sukurti pačią geriausią emociją restorane!
  • Puikias karjeros galimybes greitai augančioje įmonėje, nuolatinį tobulėjimą veržliame, jaunatviškame Absoliutų skaidrumą, visada laiku mokamą ir nuolat kylantį atlyginimą. Itin lankstų grafiką derinamą su studijomis. Nemokamą maitinimą. Patogią lokaciją bei taxi paslaugas po darbo.
  • Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Vilnius Vokiečių g. 9, Ozo g. 18, Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Reikės: aptarnauti svečius, nepaliaujamai su jais bendrauti, mikliai sukti buritas bei užtikrinti, kad visi būtų laimingi ir sotūs. Patirtis aptarnavimo srityje pravers, bet svarbiausia gebėti lengvai ir maloniai bendrauti su žmonėmis. Jei manai, kad puikiai tiktum mūsų komandoje, nedvejok ir kandidatuok! Iki pasimatymo No Forks!

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Maisto inovacijos“ No Forks, tai pirmas greito meksikietiško maisto tinklas Lietuvoje, kuriame maistas patiekiamas tik aukščiausios kokybės, gaminamas tik iš šviežių ir kruopščiai atrinktų ingredientų, pasitelkiant specialius procesus ir didelę mūsų patirtį. Pirmasis restoranas sėkmingai atvėrė duris Vokiečių gatvėje 2016-ųjų vasarą, o 2019 metais įmonė pasipildė dar dviemis restoranais prekybos centruose "Ozas" ir "Akropolis". Į ateitį žiūrime labai optimistiškai ir tikime, kad artimiausiais metais toliau plėsime savo tinklą!

Restorano komandos narys, UAB Maisto inovacijos

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS